Hills Prescription Diet d/d Food Sensitivities - Łosoś, 24 x 370 g| -5% Rabat dla nowych klientów| Dostawa GRATIS + promocje promocja 2019

Cena199.8
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zooplus

Parametry

Producent:Hills Prescription Diet
Kategoria:Karmy dla psów
Smak łosoś
Przeznaczenie dla wrażliwych

Opis

Hills Prescription Diet d/d Food Sensitivities to dietetyczna mokra karma tworzona specjalnie dla dorosłych psów z chorobami skóry i nadmiernie wypadającą sierścią. Pomaga w walce z problemami skóry, a także wypadaniem sierści, spowodowanymi nietolerancją elementów pokarmowych i alergiami.

Wszystkie warianty karmy zawierają źródła białek zwierzęcych i węglowodanów, które są bardzo lekkostrawne i mogą stanowić podstawę diety eliminacyjnej. Ta soczysta karma mieści co najmniej 19% ryby lub mięsa, dzięki temu nadzwyczajnie smakuje.

Zawarte w recepturze ziemniaki albo ryż sprawiają, iż karma jest lekkim posiłkiem dla Twojego psa. Każdy z wariantów smakowych odznacza się wysoką zawartością niezbędnych kwasów tłuszczowych, które dbają o zdrowie skóry i połyskującą sierść pupila.

kompilację dopełnia wartościowa mieszanka witamin, komponentów mineralnych i mikroelementów. Wszystko po to, aby w pełni wspierać organizm Twojego wrażliwego psa. Hills Prescription Diet d/d Food Sensitivities to wysokiej jakości karma, często przepisywana poprzez lekarzy weterynarii po to,skutecznie pomóc psu w łagodzeniu problemów ze skórą i sierścią.

wyodrębnionia: Do używania w początkowej fazie leczenia chorób skóry Przy świądzie i alergii na elementy pokarmowe (atopia) Przy alergii na elementy pokarmowe lub nietolerancji o objawach dermatologicznych albo żołądkowo-jelitowych Dla psów zmagających się z leiszmaniozą skórną Dla psów wymagających użytkowania diety eliminacyjnej Karma nieodpowiednia dla: Kotów Szczeniąt Suczek w okresie ciąży i karmienia Hills PD Canine d/d Allergy Skin Care, 12 x 370 g to: Dietetyczna mokra karma dla dorosłych psów Karma tworzona specjalnie na potrzeby psów z chorobami skóry i nadmiernie wypadającą sierścią Zwalcza problemy ze skórą i sierścią uwarunkowane nietolerancją pokarmu: rewelacyjna dla wrażliwych psów z alergiami na elementy pokarmowe albo niestrawnością Wysoka zawartość podstawowych kwasów tłuszczowych wpływających na zdrowie skóry i szaty Wyselekcjonowane źródła białek i węglowodanów: lekkostrawne dodatki o niskim potencjale uczulającym, które mogą stanowić podstawę diety eliminacyjnej Co najmniej 19% ryby i mięsa – bardzo smacznych składników bogatych w białka zwierzęce Zbilansowana i pełna witamin karma ze składnikami mineralnymi i mikroelementami, które trafnie dbają o sylwetkę psa Puszka z praktycznym otwarciem ułatwia porcjowanie karmy sugerowana poprzez lekarzy weterynarii: karma niejednokrotnie przepisywana poprzez lekarzy weterynarii ze względu na swoje działanie kliniczne