10 + 2 gratis, pakiet Schesir, 12 x 150 g - Kurczak i jabłko| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem 10 + 2 gratis, pakiet Schesir, 12 x 150 g - Kurczak i jabłko| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 26.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-44%
Schesir Fruit, 6 x 150 g - Kurczak i jabłko 126168
26.80
bitiba.pl
Schesir Fruit 6 x 150 g - Kurczak i jabłko| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
27.80
Zooplus
Korzystne pakiety Schesir 12 x 150 g / 285 g w super cenie! - Fruit, Kurczak i jabłko, 12 x 150 g| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
44.80
Zooplus
Korzystny pakiet Schesir Fruit, 12 x 150 g - Kurczak i jabłko| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
47.80
Zooplus

Parametry

Producent:Schesir
Kategoria:Karmy dla psów
Wielkość opakowania 0.15 kg
Rodzaj mokre
Smak kurczak

Opis

Mięsna i owocowa, zdrowa i pełnowartościowa - karma Shesir pozwoli Ci rozpieszczać swego psa. Łączy w sobie wspaniały smak i precyzyjnie dostosowany skład, jest w 100% naturalna, została stworzona na bazie filetu z kurczaka i jest pełnowartościowym pokarmem dla dorosłych psów, wzbogaconym owocami.

Nie posiada kości, skór i wnętrzności. Karma Shesir urzeka swym smakiem, aromatem i konsystencją choćby najszczególniej wybredne i kapryśne psy. Składająca się z ekskluzywnych części karma dla psa Schesir Fruit dostarcza psu w naturalny sposób wszystkich niezbędnych witamin, elementów odżywczych, wpływających pozytywnie na układ wytrzymałościowy i trawienny oraz zapobiegających prędkiemu starzeniu się komórek.

Karma z jabłkiem posiada mało białka i tłuszczy. Jabłka dostarczają witaminy z grupy B, pektyny, bioflawonoidy, które mają atrybuty uniemożliwiające prędkiemu starzeniu się. Ananas mieści enzym bromelinę, działającą przeciwzapalnie.

Pieczołowicie przypasowane kawalki mięsa zostały ugotowane na parze i ręcznie przygotowane. Źródłem węglowodanów jest lekkostrawny i delikatny dla żołądka ryż. Dzięki dokładnemu procesowi produkcji karma nie posiada barwników, wzmacniaczy smaku i substancji konserwujących.

Shesir to przepyszna, mięsno-owocowa karma, która zniewoli Twojego psa! Schesir Fruit 6 x 150 w skrócie: Karma uzupełniająca dla dorosłych psów 100% naturalnych składników precyzyjnie przypasowane kawałki fileta z kurczaka Z dodatkiem kawałków owoców - ananas i jabłko są naturalnym źródłem witamin i części odżywczych Gotowane na parze i ręcznie przygotowane komponenty Ryż jako alternatywne, lekkostrawne źródło węglowodanów Nie gromadzi barwników, wzmacniaczy smaku i substancji konserwujących Karma stworzona z największą skrupulatnością i szczegółowo kontrolowana, by zagwarantować najwyższą jakość i nieszablonowy smak.

firma karmy Schesir zwraca uwagę na przychylny środowisku proces produkcji opakowań: do stworzenia kartoników zostaje użyta makulatura (niepokaźna ilość: 80%).