menu, 6 x 400 g - wołowina z warzywami i ryżem | darmowa dostawa od 99 zł marki Rocco promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem menu, 6 x 400 g - wołowina z warzywami i ryżem | darmowa dostawa od 99 zł marki Rocco oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 32.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-73%
Rocco Menu, 6 x 400 g - Wołowina z warzywami i ryżem | DARMOWA Dostawa od 99 zł
32.80
Zooplus
Megapakiet Rocco Menu, 24 x 400 g - Wołowina z warzywami i ryżem | Dostawa GRATIS
121.80
Zooplus

Parametry

Producent:Rocco
Kategoria:Karmy dla psów
Wielkość opakowania 0.4 kg
Rodzaj mokre
Smak wołowina

Opis

Rocco Menu to mięsne danie dla sympatyków dodatków. Wysokiej jakości mięso wołowe Rocco, czyste lub w kombinacji z innymi rodzajami mięsa, zostało wzbogacone pysznymi dodatkami. Psi smakosz będzie zachwycony warzywami i pełnoziarnistym ryżem.

Pełnowartościowe węglowodany dodają psu energii i wspomagają zdrową przemianę materii. Karma mieści biotynę, która wpływa na zdrowie skóry i połyskującą sierść. Już teraz możesz wzbogacić dietę swego psa za sprawą pysznych dodatków!

Rocco Menu, w skrócie: Podstawowa karma dla psów wszystkich ras 100 % świeżych komponentów najwyższej jakości Conajmniej 60 % mięsa i wnętrzności Zdrowe dodatki Bez dodatku wieprzowiny Rzetelna informacja o wszystkich składnikach karmy Bez środków chemicznych: aromatów, barwników, substancji wabiących wytworzona w Niemczech artykuł dostępny w dwóch wariantach smakowych: Wołowina z warzywami i ryżem Jagnięcina z wołowiną i warzywami z ryżem Karma wytwarzana w Niemczech.

Uwaga! Oferta ważna jedynie pod numerem 761284. Więcej danych o produkcie odnajdziesz poniżej: Rocco Menu, 6 x 400 g