Concept for life 10 + 2 gratis! , 12 x 85 g - sensitive cats w sosie | darmowa dostawa od 99 zł (4260358514772) promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie Zooplus

Parametry

Producent:Concept for Life
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Smak kurczak
Wielkość opakowania 0.8 kg

Opis

Podstawą długiego życia i dobrego zdrowia kota jest naturalne i zbilansowane żywienie, ale niektóre z nich mają nadwrażliwe żołądki i cierpią na problemy trawienne. Takie koty wymagają specjalnej diety, która jest korzystnie przyswajalna i lekkostrawna, by nie brakowało im żadnych substancji odżywczych.

Concept for Life Sensitive Cats wyśmienicie spełnia nieszablonowe zapotrzebowania kotów wrażliwych dzięki swemu zbilansowanemu składowi w pysznym sosie. Głównym komponentyem Concept for Life jest wyselekcjonowane mięso, które wraz z gatunkowymi i poręcznymi minimalistyczncami gwarantuje nadzwyczajne odżywienie.

ponadto karma wyróżnia się lekkostrawnością i wspaniałą przyswajalnością. Wysokojakościowa karma mokra Concept for Life Sensitive Cats została produkowana zgodnie z najszczególniej aktualnym stanem wiedzy dotyczącym żywienia kotów wrażliwych: jednostajna flora jelitowa: Dzięki włóknom psylium regulującym poziom mikroflory jelitowej i prebiotycznej inulinie.

Wysokowartościowe źródła białek zwierzęcych: Źródłem białek zwierzęcych jest lekkostrawny kurczak, który w połączeniu z włóknami roślinnymi z babki, pozytywnie wpływa na trawienie, więc nieprzeciętnie pasuje dla kotów wrażliwych.

odpowiednio zbilansowane wartości odżywcze: Karma jest źródłem ważnych białek, kwasów tłuszczowych, substancji balastowych, witamin i minerałów, które gwarantują całościowe odżywienie kota. Nieprzeciętna akceptacja: odpowiednia tekstura i wielkość kawałeczków mięsa oraz pyszny sos znakomitą akceptację karmy.

Karma opracowana we współpracy z lekarzami weterynarii posiada konieczną taurynę użyteczne saszetki: gotowe porcje w saszetkach sprawiają, iż każdy posiłek jest świeży, nie traci smaku i zachowuje wartości odżywcze.

w dodatku saszetki z łatwością się otwiera. Brak soi, cukru i ulepszaczy smaku, a także konserwantów. Concept for Life to jedyna w swym rodzaju koncepcja żywienia oparta na wiedzy dotyczącej żywienia kotów.

Linia Sensitive Cats dedykowana jest dla kotów wrażliwych w wieku powyżej 1. Roku życia i zapewnia im oraz zbilansowane odżywienie. Concept for Life – zaspokaja potrzeby wszystkich kotów.

Znasz już karmy suche Concept for Life? Karma sucha Concept for Life Sensitive Cats to nieprzeciętne uzupełnienie karmy mokrej Concept for Life Sensitive Cats, która przystępna jest w opakowaniach 400 g, 3 kg i 10 kg.

Podawanie kotu jednocześnie karm suchych i mokrych w dodatku wzmacnia ich pozytywne działanie. Karmy mokre najczęściej lepiej smakują kotom i dostarczają ważnych substancji odżywczych i na dodatek nawadniają organizm, co jest ważne dla zdrowia nerek i dróg moczowych.

Saszetka o wadze 100 g pokrywa połowę zapotrzebowania organizmu kota na płyny! Karma sucha z kolei odpowiada kociemu nawykowi podjadania śladowych porcji w ciągu dnia. Oprócz tego, że karma sucha pozytywnie wpływa na higienę zębów i dziąseł, dostarcza także ważnych substancji odżywczych np.

białek czy substancji balastowych. Liczne badania wykazują,najkorzystniejszym sposobem żywienia kota jest podawanie mu jednocześnie karmy mokrej, jak i suchej!