12 kg Royal Canin w super cenie! - Sensible 33 (3182550708371) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem 12 kg Royal Canin w super cenie! - Sensible 33 (3182550708371) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 189.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Royal Canin Sensible 33 - 12 kg w super cenie!| -5% Rabat dla nowych klientów| Darmowa Dostawa od 89 zł i Super Promocje od zooplus!
189.80
Zooplus
-7%
12 kg Royal Canin w super cenie! - Sensible 33| -5% Rabat dla nowych klientów| Darmowa Dostawa od 89 zł i Super Promocje od zooplus!
189.80
Zooplus
ROYAL CANIN Sensible 10kg + 2kg | Darmowa dostawa
204.87
ZooArt

Parametry

Producent:Royal Canin
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj suche
Wielkość opakowania 12 kg

Opis

Niektóre koty mają problemy z trawieniem co sprawia wystąpienie rzadkiego stolca. Dlatego koty o subtelnym układzie trawiennym potrzebują pożywienia, które ze względu na wysoką przyswajalność wspomaga adekwatne trawienie składników odżywczych.

Takim pokarmem jest właśnie Royal Canin Sensible 33 "słuszne trawienie". Dzięki specjalnie dobranym składnikom wchodzącym w skład karmy polepsza się proces trawienia Równowaga flory bakteryjnej jelit jest bardzo ważna w procesie trawienia i powoduje, iż Twój kot lepiej się czuje Royal Canin Sensible 33 jest trafnie dopasowana do potrzeb wybrednych kotów z wrażliwym układem pokarmowym: Pewność wysokiej przyswajalności: wysoka przyswajalność białek L.I.P.

redukuje proces fermentacji w jelicie grubym. Białka L.I.P. To wysokostrawne, wyselekcjonowane białka o dużej wartości. Obszerna zawartość ryżu wspomaga trawienie. Zdrowa równowaga flory bakteryjnej jelit: fruktooligosacharydy i włókna roślinne wspomagają dobrą florę bakteryjną jelit Od ponad 40 lat zwierzęta domowe znajdują się w centrum zainteresowania producenta Royal Canin.

konsekwencją tego jest szereg artykułów „Health Nutrition", czyli zdrowe odżywianie. Wiedza o potrzebach żywieniowych zwierząt domowych i ich jednostkowa charakterystyka prowadzą do powstania pożywienia, które w pełni odpowiada ich zapotrzebowaniu.

Krokieciki: rodzaj 12 kg dostarczany jest w promocyjnym opakowaniu 10 + 2 kg.