15 + 3 gratis! nature, 18 x 280 g - kurczak i szynka drobiowa| dostawa gratis + promocje| -5% rabat dla nowych klientów marki Cosma promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem 15 + 3 gratis! nature, 18 x 280 g - kurczak i szynka drobiowa| dostawa gratis + promocje| -5% rabat dla nowych klientów marki Cosma oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 49.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-60%
Cosma Nature, 6 x 280 g - Kurczak i szynka z kurczaka| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł ★ Dostawa Gratis od 99zł. Ekstra rabaty i gratisy. Sklep numer 1 w Europie❤
49.80
Zooplus
Pakiet Cosma Nature, 12 x 280 g - Kurczak i szynka z kurczaka| -5% Rabat dla nowych klientów| Dostawa GRATIS + promocje ★ Dostawa Gratis od 99zł. Ekstra rabaty i gratisy. Sklep numer 1 w Europie❤
89.80
Zooplus
15 + 3 gratis! Cosma Nature, 18 x 280 g - Kurczak i szynka drobiowa| -5% Rabat dla nowych klientów| Dostawa GRATIS + promocje ★ Dostawa Gratis od 99zł. Ekstra rabaty i gratisy. Sklep numer 1 w Europie❤
124.40
Zooplus

Parametry

Producent:Cosma
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Smak kurczak
Wielkość opakowania 0.28 kg

Opis

Cosma Nature to naturalna karma dla kotów, o wyjątkowo wysokiej zawartości mięsa lub ryby na poziomie 75%. Najróżniejsze kompozycje wariantów z delikatnym tuńczykiem, kruchym filetem z kurczaka albo gustownym łososiem – także w połączeniu z krewetkami, szynką z kurczaka albo serem w ekonomicznej puszce 280 g – oryginalne doznania kulinarne.

Wszystkie elementy zostały poddane delikatnej obróbce podduszania na parze w sosie własnym. To pozwoliło zachować prawdziwy, niczym niezmącony smak. Cosma Nature w skrócie: niezwykle wysoka zawartość mięsa na poziomie 75%: zgodnie z dobrostanem gatunku dostarcza do organizmu mięsożercy – kota – cenne białka i zapewnia wysoką strawność.

Naturalne, świeże elementy delikatnie podduszane na parze w sosie własnym: karma posiada naturalne elementy odżywcze i zapewnia zwierzęciu pełne doznania smakowe. Także dla nadwrażliwych kotów: karma Cosma Nature mieści niewielką liczba, lecz za to wyselekcjonowanych komponentów, poprzez co pasuje jeszcze dla wybrednych kotów.

Bez żadnych dodatków: bez sztucznych konserwantów, aromatów i barwników. Bardzo wysoka jakość karmy Cosma Nature spełnia standardy stawiane produktom spożywczym dedykowanym dla ludzi. Wystarczy przeprowadzić „test zapachowy", żeby przekonać się o wyjątkowej jakości karmy Cosma: otwórz opakowanie i powąchaj jego zawartość.

Zapewne stwierdzisz, iż karma równocześnie naturalnie pachnie, jak i apetycznie wygląda. Twój kot będzie z pewnością chętnie Ci asystować. Komplet Cosma Nature, 12 x 280 g jest dostępny w następujących smakach: komplet mieszany - 6 smaków: 2 x tuńczyk, 2 x filet z kurczaka, 2 x kurczak i łosoś, 2 x tuńczyk i krewetki, 2 x pierś z kurczaka i tuńczyk, 2 x kurczak i szynka drobiowa Tuńczyk i krewetki: jasne paseczki mięsa z tuńczyka przyprawione delikatnymi krewetkami.

Filet z kurczaka: kruchy filet z kurczaka, dla prawdziwych smakoszy. Pierś z kurczaka i tuńczyk: duet kruchego fileta z kurczaka i jasnych kawałeczków tuńczyka. Kurczak i łosoś: kruche mięso z kurczaka i wysmakowane kawałki łososia.

Kurczak i szynka z kurczaka: kruche mięso z kurczaka i pożywna szynka z kurczaka. Kurczak z serem: delikatne mięso z kurczaka i pyszny ser. Tuńczyk (bonito): soczyste mięso z tuńczyka – istny klasyk. Tuńczyk pacyficzny: genialne różowe i jasne mięso z tuńczyka.

Łosoś: wyszukane kawałeczki łososia – nadzwyczajne dla sympatyków rybnych potraw. Kurczak i tuńczyk z serem: delikatny tuńczyk, soczysty kurczak i aromatyczny ser. Tuńczyk z całymi sardelkami: delikatny tuńczyk z całymi sardelkami.

Cosma Nature teraz w nowej odsłonie! Z uwagi na zmianę szaty graficznej etykiety towar na ilustracji może różnić się wyglądem od towaru dostarczonego. Uwaga: typ Tuńczyk zostanie zastąpiony wariantem Tuńczyk bonito.

Więcej danych o poszczególnych produktach wynajdziesz klikając w link: Cosma Nature, 6 x 280 g