19 + 5 gratis! nature, 24 x 140 g - kurczak i ser| dostawa gratis + promocje| -5% rabat dla nowych klientów marki Cosma promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem 19 + 5 gratis! nature, 24 x 140 g - kurczak i ser| dostawa gratis + promocje| -5% rabat dla nowych klientów marki Cosma oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 27.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-72%
Cosma Nature, 6 x 140 g - Kurczak z serem | DARMOWA Dostawa od 129 zł + Promocje od bitiba.pl!| Tylko teraz rabat nawet 5% 171120
27.80
bitiba.pl
Cosma Nature, 6 x 140 g - Kurczak z serem| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł ★ Dostawa Gratis od 99zł. Ekstra rabaty i gratisy. Sklep numer 1 w Europie❤
29.80
Zooplus
Pakiet Cosma Nature, 12 x 140 g - Kurczak z serem| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł ★ Dostawa Gratis od 99zł. Ekstra rabaty i gratisy. Sklep numer 1 w Europie❤
52.80
Zooplus
19 + 5 gratis! Cosma Nature, 24 x 140 g - Kurczak i ser| -5% Rabat dla nowych klientów| Dostawa GRATIS + promocje ★ Dostawa Gratis od 99zł. Ekstra rabaty i gratisy. Sklep numer 1 w Europie❤
94.20
Zooplus
Megapakiet Cosma Nature, 24 x 140 g - Kurczak z serem| -5% Rabat dla nowych klientów| Dostawa GRATIS + promocje ★ Dostawa Gratis od 99zł. Ekstra rabaty i gratisy. Sklep numer 1 w Europie❤
99.80
Zooplus

Parametry

Producent:Cosma
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Smak kurczak
Wielkość opakowania 0.14 kg

Opis

Cosma Nature to naturalna karma dla kotów, o wyjątkowo wysokiej zawartości mięsa lub ryby na poziomie 75%. Różnorodne kombinacje wariantów z delikatnym tuńczykiem, kruchym filetem z kurczaka lub gustownym łososiem – także w połączeniu z krewetkami, szynką z kurczaka albo serem – unikalne doznania kulinarne.

Wszystkie składniki zostały poddane delikatnej obróbce podduszania na parze w sosie własnym. To pozwoliło zachować prawdziwy, niczym niezmącony smak. Cosma Nature w skrócie: wyjątkowo wysoka zawartość mięsa na poziomie 75%: zgodnie z dobrostanem gatunku dostarcza do organizmu mięsożercy – kota – cenne białka i gwarantuje wysoką strawność.

Naturalne, świeże elementy delikatnie podduszane na parze w sosie własnym: karma posiada naturalne komponenty odżywcze i zagwarantuje zwierzęciu pełne doznania smakowe. Także dla nadwrażliwych kotów: karma Cosma Nature gromadzi niewielką ilość, ale za to wyselekcjonowanych elementów, poprzez co pasuje także dla wybrednych kotów.

Bez żadnych dodatków: bez nienaturalnych konserwantów, aromatów i barwników. Bardzo wysoka jakość karmy Cosma Nature spełnia standardy stawiane produktom spożywczym dedykowanym dla ludzi. Wystarczy przeprowadzić „test zapachowy", żeby przekonać się o unikatowej jakości karmy Cosma: otwórz opakowanie i powąchaj jego zawartość.

Zapewne stwierdzisz, iż karma równocześnie naturalnie pachnie, jak i apetycznie wygląda. Twój kot będzie bez dwóch zdań z ochotą Ci asystować. Zestaw Cosma Nature, 12 x 140 g jest przystępny w następujących smakach: zestaw mieszany - 6 smaków: 2 x tuńczyk, 2 x filet z kurczaka, 2 x kurczak i łosoś, 2 x tuńczyk i krewetki, 2 x pierś z kurczaka i tuńczyk, 2 x kurczak i szynka drobiowa Tuńczyk i krewetki: jasne paseczki mięsa z tuńczyka przyprawione delikatnymi krewetkami.

Filet z kurczaka: kruchy filet z kurczaka, dla prawdziwych smakoszy. Pierś z kurczaka i tuńczyk: duet kruchego fileta z kurczaka i jasnych kawałeczków tuńczyka. Kurczak i łosoś: kruche mięso z kurczaka i szykowne kawałki łososia.

Kurczak i szynka z kurczaka: kruche mięso z kurczaka i pożywna szynka z kurczaka. Kurczak z serem: delikatne mięso z kurczaka i pyszny ser. Tuńczyk (bonito): soczyste mięso z tuńczyka – istny klasyk. Tuńczyk pacyficzny: nadzwyczajne różowe i jasne mięso z tuńczyka.

Łosoś: wyszukane kawałeczki łososia – idealne dla zwolenników rybnych potraw. Kurczak i tuńczyk z serem: delikatny tuńczyk, soczysty kurczak i aromatyczny ser. Tuńczyk z całymi sardelkami: delikatny tuńczyk z całymi sardelkami.

Cosma Nature - naturalna kompilacja smaków dla prawdziwych smakoszy! Cosma Nature teraz w nowej odsłonie! Z uwagi na zmianę szaty graficznej etykiety artykuł na ilustracji może różnić się wyglądem od produktu dostarczonego.

Więcej informacji o poszczególnych produktach odnajdziesz klikając w link: Cosma Nature, 6 x 140 g