nature, 12 x 140 g w super cenie! - kurczak i szynka drobiowa| darmowa dostawa od 99 zł + promocje od zooplus!| -5% rabat dla nowych klientów marki Cosma promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem nature, 12 x 140 g w super cenie! - kurczak i szynka drobiowa| darmowa dostawa od 99 zł + promocje od zooplus!| -5% rabat dla nowych klientów marki Cosma oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 27.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-72%
Cosma Nature, 6 x 140 g - Kurczak i szynka z kurczaka | DARMOWA Dostawa od 129 zł + Promocje od bitiba.pl!| Tylko teraz rabat nawet 5% 171120
27.80
bitiba.pl
Cosma Nature, 6 x 140 g - Kurczak i szynka z kurczaka| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł ★ Dostawa Gratis od 99zł. Ekstra rabaty i gratisy. Sklep numer 1 w Europie❤
29.80
Zooplus
Pakiet Cosma Nature, 12 x 140 g - Kurczak i szynka z kurczaka| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł ★ Dostawa Gratis od 99zł. Ekstra rabaty i gratisy. Sklep numer 1 w Europie❤
52.80
Zooplus
19 + 5 gratis! Cosma Nature, 24 x 140 g - Kurczak i szynka drobiowa| -5% Rabat dla nowych klientów| Dostawa GRATIS + promocje ★ Dostawa Gratis od 99zł. Ekstra rabaty i gratisy. Sklep numer 1 w Europie❤
94.20
Zooplus
Megapakiet Cosma Nature, 24 x 140 g - Kurczak i szynka z kurczaka| -5% Rabat dla nowych klientów| Dostawa GRATIS + promocje ★ Dostawa Gratis od 99zł. Ekstra rabaty i gratisy. Sklep numer 1 w Europie❤
99.80
Zooplus

Parametry

Producent:Cosma
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Smak kurczak
Wielkość opakowania 0.14 kg

Opis

Cosma Nature to naturalna karma dla kotów, o wyjątkowo wysokiej zawartości mięsa albo ryby na poziomie 75%. Różnorodne kombinacje wariantów z delikatnym tuńczykiem, kruchym filetem z kurczaka albo gustownym łososiem – także w połączeniu z krewetkami, szynką z kurczaka lub serem – specyficzne doznania kulinarne.

Wszystkie elementy zostały poddane delikatnej obróbce podduszania na parze w sosie własnym. To pozwoliło zachować prawdziwy, niczym niezmącony smak. Cosma Nature w skrócie: niezwykle wysoka zawartość mięsa na poziomie 75%: zgodnie z dobrostanem gatunku dostarcza do organizmu mięsożercy – kota – cenne białka i gwarantuje wysoką strawność.

Naturalne, świeże komponenty delikatnie podduszane na parze w sosie własnym: karma zawiera naturalne komponenty odżywcze i gwarantuje zwierzęciu pełne doznania smakowe. Także dla nadwrażliwych kotów: karma Cosma Nature gromadzi niewielką ilość, lecz za to wyselekcjonowanych komponentów, poprzez co pasuje dodatkowo dla wybrednych kotów.

Bez żadnych dodatków: bez nienaturalnych konserwantów, aromatów i barwników. Szczególnie wysoka jakość karmy Cosma Nature spełnia standardy stawiane produktom spożywczym asygnowanym dla ludzi. Starczy przeprowadzić „test zapachowy", żeby przekonać się o wyjątkowej jakości karmy Cosma: otwórz opakowanie i powąchaj jego zawartość.

Zapewne stwierdzisz, że karma zarówno naturalnie pachnie, jak i apetycznie wygląda. Twój kot będzie bez wątpienia chętnie Ci asystować. Pakiet Cosma Nature, 12 x 140 g jest przystępny w następujących smakach: komplet mieszany - 6 smaków: 2 x tuńczyk, 2 x filet z kurczaka, 2 x kurczak i łosoś, 2 x tuńczyk i krewetki, 2 x pierś z kurczaka i tuńczyk, 2 x kurczak i szynka drobiowa Tuńczyk i krewetki: jasne paseczki mięsa z tuńczyka przyprawione delikatnymi krewetkami.

Filet z kurczaka: kruchy filet z kurczaka, dla prawdziwych smakoszy. Pierś z kurczaka i tuńczyk: duet kruchego fileta z kurczaka i jasnych kawałeczków tuńczyka. Kurczak i łosoś: kruche mięso z kurczaka i wytworne kawałki łososia.

Kurczak i szynka z kurczaka: kruche mięso z kurczaka i pożywna szynka z kurczaka. Kurczak z serem: delikatne mięso z kurczaka i pyszny ser. Tuńczyk (bonito): soczyste mięso z tuńczyka – istny klasyk. Tuńczyk pacyficzny: wyśmienite różowe i jasne mięso z tuńczyka.

Łosoś: wyszukane kawałeczki łososia – doskonałe dla sympatyków rybnych potraw. Kurczak i tuńczyk z serem: delikatny tuńczyk, soczysty kurczak i aromatyczny ser. Tuńczyk z całymi sardelkami: delikatny tuńczyk z całymi sardelkami.

Cosma Nature - naturalna kompozycja smaków dla prawdziwych smakoszy! Cosma Nature dzisiaj w nowej odsłonie! Z uwagi na zmianę szaty graficznej etykiety produkt na ilustracji może różnić się wyglądem od artykułu dostarczonego.

Więcej informacji o poszczególnych produktach odszukasz klikając w link: Cosma Nature, 6 x 140 g