2 x 400 g Concept for Life karma dla kota w super cenie! - Light Adult (4260358512402) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem 2 x 400 g Concept for Life karma dla kota w super cenie! - Light Adult (4260358512402) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 10.4 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Concept for Life Light Adult - 400 g 212987
10.40
bitiba.pl
1 + 1 gratis! Concept for Life, 2 x 400 g - Light Adult| DARMOWA Dostawa od 89 zł + Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów
12.80
Zooplus
Concept for Life Light Adult - 400 g| DARMOWA Dostawa od 89 zł + Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów
12.80
Zooplus

Parametry

Producent:Concept for Life
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj suche
Wiek kota dorosłe
Wielkość opakowania 0.4 kg

Opis

Fundamentem długiego i energicznego życia kota jest naturalna i trafnie zbalansowana dieta. Dorosłe koty posiadają skłonności do nadwagi. Obniżona intensywność i smakołyki, przy nieodpowiedniej diecie, mogą być odpowiedzialne za ten stan rzeczy.

Kotom z nadwagą grozi obszerniejsze ryzyko bronicznych problemów zdrowotnych. Dlatego już przy pierwszych oznakach skłonności do nadwagi, powinno się podjąć kroki mające na celu obniżenie wagi. Można to osiągnąć poprzez rozszerzenie aktywności oraz stosowanie niskotłuszczowej i niskokalorycznej diety.

Concept for Life Light Adult trafia w "dziesiątkę", jeśli chodzi o odżywienie Twojego kota z nadwagą i zapewnia odpowiednią równowagę dostarczanych wartości odżywczych. Karma Concept for Life zagwarantuje Twojemu kotu zdrowie i doskonałe samopoczucie.

Koty z nadwagą potrzebują obszerniejszej energiczności i optymalnych źródeł energii, które są jednocześnie sycące. Concept for Life Light Adult pomaga utrzymać masę mięśniową dzięki wysokiej zawartości białek, mimo obniżonej wartości energetycznej.

Karma mieści specjalną mieszankę roślinną, która prowadzi do szybkiego i długotrwałego poczucia sytości. Specjalna Formuła X działa prozdrowotnie poprzez całe życie kota i gwarantuje najwyższy poziom jego dynamiczności.

Głównym elementyem karmy Concept for Life jest dokładnie selekcjonowane mięso, które wraz z cennymi i ergonomicznymi minimalistyczncami, stwarza nadzwyczajnie stabilną mieszankę elementów odżywczych. Ujawnia się to w wysokiej przyswajalności i wspaniałej strawności karmy.

Zawarty w karmie kompleks witamin B i miedzi, a także naturalnego cynku oraz cennych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 sprawia, że futro Twojego kota staje się lśniące, a skóra gładka. Karma pomaga uniknąć tworzenia się kłaczków sierści w żołądku.

Kompleks Stay-Clean™ połączony z witaminą C redukuje powstawanie bakteryjnej płytki nazębnej i kamienia nazębnego. Włókna roślinne odpowiadają za mechaniczne czyszczenie uzębienia. Naturalny ekstrakt z juki niweluje nieprzyjemny aromat stolca.

Karma sucha najwyższej jakości Concept for Life Light Adult została opracowana na podstawie badań naukowych specjalnie dla dorosłych kotów z nadwagą: produktywna kontrola wagi: Zbalansowana formuła odżywcza o obniżonej wartości odżywczej i odpowiedniej zawartości tłuszczu i lekkostrawnych białek w połączeniu z L-karnityną usprawnia osiągnięcie optymalnej wagi.

Dzięki tej karmie spożycie kalorii zostanie obniżone o 20% (w kontraście do Concept for Life All Cats). Uczucie sytości dzięki błonnikowi i włóknom roślinnym: Podwyższona zawartość wybranych substancji balastowych i włókien roślinnych z psyllium oraz lignoceluloza zapewniają uczucie sytości.

Zdrowe stawy i chrząstki: Concept for Life dostarcza glukozaminę i siarczan chondroityny,bronić stawy i chrząstki. Witamina C może wspomaga proces tworzenia się kolagenu w organizmie. Utrzymanie masy mięśniowej: Wysoka zawartość białek na poziomie 38% oraz specjalna mieszanka witamin pomagają utrzymać masę mięśniową.

Równowaga wartości odżywczych: Receptura karmy zawiera potrzebne białka, kwasy tłuszczowe, błonnik, witaminy i minerały, których kot potrzebuje, aby wieść długie i zdrowe życie. Kompleks przeciwkłaczkowy: by uniknąć tworzenia się kłaczków, a także poprawić wydalanie, do karmy dodano naturalne włókna usprawniające perystaltykę jelit.

Wartościowa mieszanka włókien roślinnych z psyllium, suszonych wysłodków buraczanych, a także lignocelulozy może poprawić wydalanie kłaczków. Zdrowa skóra i piękna sierść: Kompleks witamin B i miedzi i naturalnego cynku i cennych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 pomaga Twojemu kotu uzyskać połyskujące futro i gładką skórę.

Profilaktyka kamicy moczowej: Dodatek DL-metioniny oraz optymalna zawartość minerałów może pomóc w utrzymaniu zdrowych dróg moczowych. Zdrowe uzębienie: Kompleks Stay-Clean™, zawierający witaminę C, redukuje powstawanie bakteryjnej płytki nazębnej i kamienia nazębnego.

Specjalne włókna roślinne odpowiadają za mechaniczne czyszczenie uzębienia. Wysoka zawartość mięsa Ryż jest lekkostrawnym źródłem węglowodanów - karma nie zawiera pszenicy, kukurydzy czy soi Dodatek potrzebnej dla kotów tauryny Concept for Life to jedyna w swym rodzaju i poparta badaniami koncepcja żywienia kotów.

wariant Light Adult gwarantuje kotom z nadwagą powyżej 1. Roku życia zbalansowane żywienie dopasowane do ich potrzeb. Concept for Life – zaspokaja potrzeby wszystkich kotów. Opakowanie 9 kg składa się z 3 x 3 kg.