20 + 4 gratis! Schesir w galarecie, 24 x 85 g - Kitten, kurczak z aloesem| DARMOWA Dostawa od 89 zł + Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie BigCATs

Parametry

Producent:Schesir
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Wiek kota kocięta
Smak kurczak
Wielkość opakowania 2 kg

Opis

Podając Schesir Kitten mokrą karmę zapewnisz Twojemu kotu zdrowe, wyważone i naturalne pożywienie. Karma Schesir została produkowana specjalnie na zapotrzebowania kociąt i przyczynia się do długiego i zdrowego życia kotów.

Smak, aromat i konsystencja zadowolą nawet najistotniej wybrednego kota. Schesir to uzupełniająca karma dla kociąt. Schesir jest bardzo zdrowy, ponieważ gromadzi dużą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i -6.

Kwasy te są podstawą każdej zdrowej diety i zdrowego odżywiania. Karma gromadzi ponadto cenne witaminy A i E. Przysmak przygotowany według najnowszych technice, w kontrolowanych warunkach w celu uzyskania maksymalnej jakości i zachowania walorów smakowych.

komplet Schesir Kitten dla kociąt, 6 x 85 g w skrócie: Karma uzupełniająca dla kociąt 100% naturalna: bez jakichkolwiek nienaturalnych dodatków skrupulatny proces produkcji: elementy poddawane ręcznej obróbce i gotowane na parze Wyselekcjonowany skład: tylko najkorzystniejsze kawałki ryb i mięsa Z kurczakiem, który nie był karmiony hormonami i rybą pochodzącą ze zrównoważonego rybołówstwa na otwartym morzu Z tauryną: wspierającą wzrok i pracę serca Witamina A i E: uzupełnienie zrównoważonego żywienia Nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 i -6: dla zdrowej skóry i połyskującej sierści W galarecie: gwarantuje unikatowe doznania smakowe Pozbawiona barwników i substancji konserwujących Cruelty-free: karma nietestowana na zwierzętach