24 x 140 g Almo Nature HFC w super cenie! - Kitten kurczak| Darmowa Dostawa od 89 zł i Super Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem 24 x 140 g Almo Nature HFC w super cenie! - Kitten kurczak| Darmowa Dostawa od 89 zł i Super Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 33.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-50%
Almo Nature Classic HFC Kitten, 6 x 140 g - Kurczak 123588
33.80
bitiba.pl
Almo Nature Classic HFC Kitten, 6 x 140 g - Kurczak| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
34.80
Zooplus
Almo Nature Classic HFC Kitten, 12 x 140 g - Kurczak 123588
64.80
bitiba.pl
Almo Nature Classic HFC Kitten, 12 x 140 g - Kurczak| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
67.80
Zooplus

Parametry

Producent:Almo Nature Classic
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Wiek kota kocięta
Smak kurczak
Wielkość opakowania 0.14 kg

Opis

Wyselekcjonowane kawałki mięsa, drobiu i ryb, ser żółty, a także warzywa: te świeże, pełnowartościowe składniki o najwyższej jakości spożywczej komponują się w specyficzne typy smakowe karmy Almo Nature HFC. Dzięki jedynie delikatnemu gotowaniu w bulionie karma zachowuje naturalnie prawidłowy smak i zawarte w składnikach substancje odżywcze. Lekka receptura sprawia, iż karma nie obciąża organizmu Twojego kota zbędnymi kaloriami i ogranicza prawdopodobieństwo niechcianego przybierania na wadze. Niektóre z wariantów karmy Almo Nature HFC są na dodatek pozbawione glutenu, dzięki czemu sprawdzą się one także w przypadku kotów zmagających się z nadwrażliwością pokarmową. Mięso i ryby stanowią do 59% składu, co gwarantuje wysoką akceptację karmy i odpowiada potrzebom żywieniowym kotów. Almo Nature HFC to kompletna, w pełni naturalna i pełna smaku karma uzupełniająca dla kotów, która nie posiada nienaturalnych dodatków, takich jak aromaty, barwniki czy konserwanty. Dokonaj zakupu dzisiaj 24 x 140 g mokrej karmy dla kota Almo Nature HFC w super cenie! Almo Nature HFC, 6 x 140 g w skrócie: Karma uzupełniająca dla kotów w każdym wieku przystępna w wielu wariantach smakowych Świeże i wysokowartościowe elementy: 38–59% najkorzystniejszego świeżego mięsa i ryb, szynka, ser żółty i warzywa o jakości żywności dedykowanej do spożycia przez ludzi W pełni naturalna: gotowana i konserwowana w bulionie własnej receptury, wyjątkowo smaczna i lekkostrawna Bogaty profil odżywczy: karmę poddano delikatnemu procesowi przetworzenia, dzięki czemu zachowała naturalne parametry pełnowartościowych składników Bez glutenu: karmę można podawać kotom z nadwrażliwością na pokarm Lekka i smaczna formuła: receptura dobrana do potrzeb kotów, nie mieści zbędnych kalorii Bez nienaturalnych dodatków Uwaga: Almo Nature to w pełni naturalna karma mokra dla kotów. Każdy rodzaj smakowy (Tuńczyk, Kurczak itd.) znamionuje się inną zawartością witamin, komponentów mineralnych (np. Wapnia, fosforu) i tauryny. Almo Nature stawia do Państwa dyspozycji pokarm, którego receptura opiera się na naturalnych składnikach odżywczych (czerwone mięso, mięso drobiowe, ryby, karma sucha i mokra): tego typu różnorodne składniki dają pewność, że dieta każdego kota będzie w pełni wyważona. Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty numer 764947. Więcej informacji o produktach wchodzących w skład promocji odnajdziesz tutaj: Almo Nature - karma dla kota