24 x 400 g w puszkach w super cenie! - smakołyki w sosie, kaczka z drobiem| darmowa dostawa od 89 zł + promocje od zooplus!| -5% rabat dla nowych klientów marki Felix promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Zooplus

Parametry

Producent:Felix
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Smak kurczak
Wielkość opakowania 0.4 kg

Opis

Felix Kawałeczki w Galarecie proponuje Twojemu kotu znaczny dobór rozmaitych wariantów smakowych: smaczne kąski w galarecie zaczarują Twego kota i dadzą mu z każdym kęsem więcej radości. Ta kompletna karma z luksusowymi składnikami zawiera dwa typy mięsa albo ryby o niskiej zawartości tłuszczu: nad wyraz smaczne, niezwykle zdrowe!

Felix Kawałeczki w Galarecie - Specjały mnogość bez końca: każdy kęs karmy Felix będzie ucztą dla Twojego kota. Pyszne kawałeczki mięsa w smakowitej galarecie to pełny posiłek dla Twojego kota, zawierający dwa rodzaje chudego mięsa lub ryby.

Ekstra smaczne- ekstra zdrowe! Smakołyki w sosie Koty uwielbiają te smaczne kąski, które zostały nad wyraz starannie wybrane i przypasowane do ich jednostkowych potrzeb. Delikatny sos z całą pewnością zostanie dokładnie wylizany z miseczki, gdyż jest on niezwykle smaczny i posiada wszystkie elementy odżywcze, których potrzebuje Twój kot.

cechy karmy Felix: Wysokowartościowe elementy różne, smaczne typy smakowe mieści mięso albo rybę o niskiej zawartości tłuszczu wspaniale pasuje dla kotów z tendencją do nadwagi W skład kompletu mieszanego 1 wchodzi: 6 x 400 g Kąski w galarecie, łosoś z pstrągiem 6 x 400 g Smakołyki w sosie, królik z kurczakiem W skład kompletu mieszanego 2 wchodzi: 6 x 400 g Kąski w galarecie, królik z kaczką 6 x 400 g Smakołyki w sosie, wołowina z indykiem W skład pakietu mięsnego wchodzi: 6 x 400 g Kąski w galarecie, kaczka z drobiem 6 x 400 g Kąski w galarecie, wołowina z drobiem W skład kompletu mięsno-rybnego wchodzi: 6 x 400 g Kąski w galarecie, królik z kaczką 6 x 400 g Kąski w galarecie, łosoś z pstrągiem W skład pakietu galareta-sos wchodzi: 6 x 400 g Kąski w galarecie, łosoś z pstrągiem 6 x 400 g Smakołyki w sosie, królik z kurczakiem W skład kompletu mięsnego galareta-sos wchodzi: 6 x 400 g Smakołyki w sosie, wołowina z indykiem 6 x 400 g Kąski w galarecie, kurczak W skład pakietu mięsny królik wchodzi: 6 x 400 g Kąski w galarecie, królik z kaczką 6 x 400 g Smakołyki w sosie, królik z kurczakiem Więcej danych o karmie Felix uzyskasz po kliknięciu na poniższe linki.

Felix Kąski W Galarecie, 6 x 400 g Felix Smakołyki w sosie, 6 x 400 g