Royal canin 39 + 9 gratis! mokra karma dla kota, 48 x 85 g - instinctive w sosie| -5% rabat dla nowych klientów| darmowa dostawa od 89 zł i super promocje od zooplus! (9003579308936) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Royal canin 39 + 9 gratis! mokra karma dla kota, 48 x 85 g - instinctive w sosie| -5% rabat dla nowych klientów| darmowa dostawa od 89 zł i super promocje od zooplus! (9003579308936) oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4.11 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-98%
ROYAL CANIN Instinctive w sosie karma mokra w sosie dla kotów dorosłych, wybrednych 85 g - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!
4.11
FERA.PL
Royal Canin Instinctive w sosie karma mokra dla kotów dorosłych, wybrednych saszetka 85g
4.74
MarketZwierzaka.pl
Royal Canin Adult Instinctive w sosie - 12 x 85 g, w sosie | DARMOWA Dostawa od 129 zł + Promocje od bitiba.pl!| Tylko teraz rabat nawet 5% 123580
37.80
bitiba.pl
Royal Canin Instinctive w sosie - 12 x 85 g| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł
39.80
Zooplus
Royal Canin Instinctive w sosie - 24 x 85 g| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł
74.80
Zooplus
Megapakiet Royal Canin, 24 x 85 g - Instinctive w sosie| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł
74.80
Zooplus
Royal Canin Adult Instinctive w sosie - 36 x 85 g, w sosie | DARMOWA Dostawa od 129 zł + Promocje od bitiba.pl!| Tylko teraz rabat nawet 5% 123580
99.80
bitiba.pl
60 x 85 g Royal Canin mokra karma dla kota w super cenie! - Instinctive w sosie| -5% Rabat dla nowych klientów| Dostawa GRATIS + promocje
175.80
Zooplus

Parametry

Producent:Royal Canin
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Wiek kota dorosłe
Wielkość opakowania 2 kg

Opis

marka Roayl Canin przygotowując specjalistyczne karmy dla kotów dba o to, żeby ich skład był adekwatny do ich wieku, fizjologii, rasy, trybu życia i cech jednostkowych. Branie pod uwagę wszelkich tych czynników jest potrzebne w trakcie tworzenia znakomicie zbilansowanego pokarmu.

To samo tyczy się cyklu przygotowywania żywności dla kotów po zabiegu kastracji. Royal Canin Instinctive Adult w sosie: to karma dla dorosłych kotów, soczyste kawałeczki w pysznym sosie, zdrowe karmienie w saszetkach, z formułą ONP (wyważona ilość komponentów budulcowych), świetny smak Royal Canin Instinctive Adult w galaretce: bazuje na najwyższych kryteriach jakości marki Royal Canin i uwzględnia zapotrzebowania dorosłych kotów (od 1.

roku życia), które instynktownie preferują formułę ONP, czyli wyważoną liczba części budulcowych. Royal Canin Adult to wspaniała karma dla kotów od 1. Roku życia: niepowtarzalna formuła ONP (trafna liczba elementów budulcowych) gwarantuje wysoką i długookresową akceptację karmy u dorosłych kotów.

Bo najlepszy pokarm niczemu nie służy, jeżeli kot nie chce go jeść. Dorosłe koty, w szczególności te wykastrowane, są narażone na powstawanie kamieni moczowych. Royal Canin Instinctive z Healthy Urinary System wspiera dobre funcjonowanie systemu moczowego, dzięki redukcji koncentracji minerałów, które mogą prowadzić do powstawania kamieni moczowych.

Zdrowe odżywianie karmą Royal Canin Instinctive zapewnia kotom wszystkie niezbędne składniki budulcowe, gwarantujące zdrowie i witalność. Wysoka zawartość podstawowych kwasów tłuszczowych zagwarantuje zdrowie a umiarkowana ilość kalorii pomaga zachować znakomitą wagę.

Royal Canin Instinctive to mokra karma w postaci soczystych kawałeczków w pysznym sosie.. Porcjonowane saszetki o nadzwyczajnym smaku zachowują wysoką ilość komponentów budulcowych. Poza tym są przystępne do otwierania.

intuicyjna preferencja – adekwatna ilość komponentów budulcowych: nowe zdrowe karmienie z formułą ONP dopasowuje się do każdego momentu życia i specjalnych potrzeb kota. ONP to adekwatna ilość energii dostarczana poprzez najróżniejszego rodzaju substancje odżywcze.

To słuszna liczba białek, tłuszczy i węglowodanów zapewniająca wysoką akceptację pokarmu. Specjalnie wyważona liczba części budulcowych zmienia się wraz z wiekiem kota, ale także z jego fizjologicznym stanem (ciąża, okres karmienia).

Kot potrafi rozpoznać i wybrać takie pożywienie, które najlepiej odpowiada jego zapotrzebowaniu na komponenty odżywcze. Formuła ONP przyczynia się do niezwykłej, długoletniej, wysokiej akceptacji tej karmy.

Koty nigdy nie będą miały dość produktów Feline Health Nutrition marki Royal Canin! Dlatego nie trzeba zmieniać smaków karmy, ponieważ smak karmy nie ma dla kotów zbyt pokaźnego znaczenia. Już 48 godzin po wykonaniu zabiegu kastracji spożycie żywności u Twojego kota wzrasta o 20%.

W tym samym czasie zapotrzebowanie na substancje energetyczne maleje o 30%. Zredukowana ilość węglowodanów prowadzi do szybkiego wzrostu poziomu cukru we krwi, a tym samym zapobiega przedwczesnemu uczuciu głodu.

Kamienie nerkowe pojawiają się zwłaszcza u kotów z nadwagą, które piją bezapelacyjnie mniej wody aniżeli powinny. W konsekwencji oddają one mniej moczu, a krzywdzące substancje odkładają się w organizmie powodując powstawanie kamieni.

Dzięki wyważonej proporcji minerałów wartość pH w moczu zostaje utrzymana na możliwie niskim poziomie, co zapewnia zdrowie układu moczowego.