Hills prescription diet 5/8 kg feline + cosma original snackies, kaczka gratis! - dental care t/d, 5 kg| darmowa dostawa od 89 zł i super promocje od zooplus!| -5% rabat dla nowych klientów promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hills prescription diet 5/8 kg feline + cosma original snackies, kaczka gratis! - dental care t/d, 5 kg| darmowa dostawa od 89 zł i super promocje od zooplus!| -5% rabat dla nowych klientów oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 147.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-49%
Hills Prescription Diet Feline Dental Care t/d - 5 kg | Dostawa GRATIS!| Tylko teraz rabat nawet 5% 123610
147.80
bitiba.pl
Hills Prescription Diet Feline Dental Care t/d - 5 kg| -5% Rabat dla nowych klientów| Dostawa GRATIS + promocje
149.80
Zooplus
Hills Prescription Diet Feline Dental Care t/d - 2 x 5 kg| -5% Rabat dla nowych klientów| Dostawa GRATIS + promocje
289.80
Zooplus

Parametry

Producent:Hills Prescription Diet
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj suche
Smak kaczka
Wielkość opakowania 8 kg

Opis

Hills Prescription Diet Feline Dental Care t/d to karma stowrozna specjalnie dla dorosłych kotów, żeby wspierać zdrowie ich zebów. Badania kliniczne dowodzą, iż pokarm redukuje powstawanie kamienia nazębnego i przebarwień.

oraz zwalcza płytkę bakteryjną. W ten sposób zagwarantuje trafny poziom higieny jamy ustnej i redukuje jej nieprzyjemny zapach. Smaczna karma Hills to 40% kurczaka i wyważona zawartość substancji odżywczych.

Skład wzbogaca zbalansowana kompozycja witamin, części mineralnych, mikroelementów, beta-karotenu i naturalnych przeciwutleniaczy, które dostarczają organizmowi kota wszelkich koniecznych substancji witalnych.

Wszystko to powoduje, że Twój ulubieniec otrzymuje pełne wsparcie zdrowotne i jest w stanie rozwinąć silną wytrzymałość. Wskazania: Płytka nazębna, przebarwienia zębów i kamień nazębny Nieprzyjemny zapach w jamie ustnej Zapalenie dziąseł Przeciwwskazania: Kocięta Kotki w okresie ciąży i karmienia stosowanie razem z innymi środkami zakwaszającymi mocz Koty z chorobami przyzębia, które nie zostały poddane optymalnemu badaniu i leczeniu Hills Prescription Diet Feline Dental Care t/d w skrócie: Dietetyczna karma sucha dla dorosłych kotów tworzona specjalnie po to, aby dbać o zdrowie zębów i higienę jamy ustnej Przebadana klinicznie formuła dentystyczna: nowoczesna struktura, która czyści zęby kota Dba o zdrowie zębów kota: redukuje kamień nazębny i przebarwienia, zwalcza płytkę bakteryjną zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi w jamie ustnej: wspiera higienę jamy ustnej i łagodzi nieprzyjemny oddech 40% kurczaka: dostarcza pełnowartościowych białek zwierzęcych, które są lekkostrawne i wyjątkowo smaczne Wyważona i bogata w substancje witalne: z witaminami, składnikami mineralnymi, mikroelementami, beta-karotenem i naturalnymi przeciwutleniaczami, które stosownie dbają o sylwetkę kota i wzmacniają jego niepodatność sugerowana poprzez lekarzy weterynarii: karma niejednokrotnie przepisywana przez lekarzy weterynarii ze względu na swoje działanie kliniczne