Almo nature classic Almo nature hfc, 6 x 280 g - tuńczyk i kurczak (8001154123791) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Almo nature classic Almo nature hfc, 6 x 280 g - tuńczyk i kurczak (8001154123791) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 56.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-48%
Almo Nature HFC, 6 x 280 g - Tuńczyk i kurczak 123588
56.80
bitiba.pl
Almo Nature HFC, 6 x 280 g - Tuńczyk i kurczak | -7% RABAT na WSZYSTKO, tylko dziś!| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
57.80
Zooplus
Korzystny pakiet Almo Nature HFC, 12 x 280 g - Tuńczyk i kurczak | -7% RABAT na WSZYSTKO, tylko dziś!| Dostawa GRATIS + promocje
109.80
Zooplus

Parametry

Producent:Almo Nature Classic
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Smak kurczak
Wielkość opakowania 0.28 kg

Opis

Wyselekcjonowane kawałki mięsa, drobiu i ryb, ser żółty oraz warzywa: te świeże, pełnowartościowe elementy o najwyższej jakości spożywczej komponują się w unikalne typy smakowe karmy Almo Nature HFC. Dzięki jedynie subtelnemu gotowaniu w bulionie karma zachowuje naturalnie dobry smak i zawarte w składnikach substancje odżywcze. Lekka receptura powoduje, iż karma nie obciąża organizmu Twojego kota zbędnymi kaloriami i zmniejsza prawdopodobieństwo niepożądanego przybierania na wadze. Niektóre z wariantów karmy Almo Nature HFC są na dodatek pozbawione glutenu, dzięki temu sprawdzą się one także w sytuacji kotów zmagających się z nadwrażliwością pokarmową. Mięso i ryby stanowią do 59% składu, co gwarantuje wysoką akceptację karmy i odpowiada potrzebom żywieniowym kotów. Almo Nature HFC to kompletna, w pełni naturalna i pełna smaku karma uzupełniająca dla kotów, która nie gromadzi sztucznych dodatków, takich jak aromaty, barwniki czy konserwanty. Almo Nature HFC, 6 x 280 g w skrócie: Karma uzupełniająca dla kotów w każdym wieku dostępna w wielu wariantach smakowych Świeże i wysokowartościowe składniki: 38–59% najlepszego świeżego mięsa i ryb, szynka, ser żółty i warzywa o jakości żywności przeznaczonej do spożycia przez ludzi W pełni naturalna: gotowana i konserwowana w bulionie własnej receptury, stanowczo smaczna i lekkostrawna Bogaty profil odżywczy: karmę poddano subtelnemu procesowi przetworzenia, dzięki czemu zachowała naturalne atrybuty pełnowartościowych składników Bez glutenu: karmę można podawać kotom z nadwrażliwością na pokarm Lekka i smaczna formuła: receptura przypasowana do potrzeb kotów, nie mieści zbędnych kalorii Bez sztucznych dodatków Uwaga: Almo Nature to w pełni naturalna karma mokra dla kotów. Każdy wariant smakowy (Tuńczyk, Kurczak itd.) charakteryzuje się inną zawartością witamin, składników mineralnych (np. Wapnia, fosforu) i tauryny. Almo Nature stawia do Państwa dyspozycji pokarm, którego receptura opiera się na naturalnych składnikach odżywczych (czerwone mięso, mięso drobiowe, ryby, karma sucha i mokra): tego typu rozmaite elementy dają pewność, iż dieta każdego kota będzie w pełni wyważona.