Almo Nature karma mokra dla kota, 24 x 70 g - Tuńczyk i krewetki | Rabat 20% na bestsellery ||Darmowa Dostawa od 89 zł i Super Promocje od zooplus! (8001154009033) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Almo Nature karma mokra dla kota, 24 x 70 g - Tuńczyk i krewetki | Rabat 20% na bestsellery ||Darmowa Dostawa od 89 zł i Super Promocje od zooplus! (8001154009033) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 23.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-47%
Almo Nature, ryba, 6 x 70 g - Tuńczyk i krewetki| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
23.80
Zooplus
Korzystny pakiet Almo Nature, ryba, 12 x 70 g - Tuńczyk i krewetki| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
44.80
Zooplus

Parametry

Producent:Almo Nature Legend
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Smak ryba

Opis

różnorodne posiłki dla wymagających łasuchów: Almo Nature to karma, która posiada wyjątkowo dużo świeżych ryb (min. 70%), które są jakości odpowiedniej dla posiłków dla ludzi. Delikatny sposób przyrządzania w sosie własnym umożliwia zachowanie białek i mikrosubstancji oraz naturalny sposób konserwacji.

Karma ma optymalny profil odżywczy, który pokrywa potrzeby fizjologiczne kotów. Karma Almo Nature jest dostępna w wielu wariantach smakowych, nie posiada zbóż ani glutenu i jest przystępna zarówno z pojedynczymi jak i kilkoma źródłami białka.

Delikatny sposób przyrządzania karmy zagwarantuje najlepszy smak i przyswajalność - choćby najmocniej wybredne koty polubią karmę Almo Nature! Nie posiada ona w dodatku sztucznych dodatków - aromatów, barwników ani konserwantów.

Almo Nature w skrócie: Karma uzupełniająca dla kotów w każdym wieku mnóstwo różnych smaków do wyboru Wysoka zawartość mięsa: 70%–75% pierwszorzędnego świeżego mięsa (za wyjątkiem wariantu dla kociąt), które dopuszczone jest także do spożycia poprzez ludzi Karma naturalna: delikatnie gotowana w sosie własnym, co zezwala na zachowanie nieszablonowego smaku i naturalne konserwowanie karmy słuszny profil spożywczy: karma nie traci w procesie produkcji wartościowych białek ani mikrosubstancji Karma bezglutenowa i bezzbożowa: także dla kotów wrażliwych Pojedyncze albo różne źródła białka Wysoka akceptacja dzięki wysokiej zawartości mięsa i naturalnej recepturze Brak nienaturalnych dodatków pakiet mieszany składa się z: 6 x 70 g Pstrąg i tuńczyk 6 x 70 g Tuńczyk i sardynki Pamiętaj: karma dla kota Almo Nature jest naturalnym produktem, dlatego każdy z wariantów smakowych (tuńczyk, kurczak, łosoś itp.) mieści stosowne dla siebie, naturalne zestawienie witamin, minerałów (np.

wapnia, fosforu) i tauryny. Dlatego zaleca się uzupełnienie Almo Nature optymalnie wyważoną (suchą lub mokrą) karmą, jak i podawanie kotu na zmianę różnych wariantów smakowych. Almo Nature to karma uzupełniająca.