ALPHA SPIRIT MUS Z WOŁOWINĄ 85g saszetka dla kota promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Alpha Spirit

Parametry

Producent:Alpha Spirit
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Smak wołowina

Opis

Karma pełnoporcjowa dla kotów Alpha Spirit Mus z cielęciny 85 g Mokra karma to podstawa kociej diety. W naszych saszetkach znajduje się tylko to, czego zwierzęta potrzebują - świeże mięso i minerały naturalnego pochodzenia.

dostatek witamin w karmie powoduje, że do kociego organizmu dostarczamy wszystko, co powinna się tam znaleźć. Karma jest monobiałkowa, tzn, że w każdej saszetce znajduje się tylko jeden typ mięsa. Wygodne w użyciu opakowanie - saszetki o wadze 85 g powodują, iż karma jest zawsze świeża i koty bardzo ochoczo ją zjadają.

Do wyboru są cztery smaki: cielęcina, indyk, wieprzowina i jagnięcina, które można podawać na przemian bez baw, że karma znudzi się naszemu mruczkowi. Delikatna konsystencja musu sprawi, iż Twój kociak nie będzie mógł się oprzeć tej karmie.

Skład: Wołowina 65% (płuca 40%, wątroba 20%, nerki 5%), minerały. Dodatki: Skadniki odżywcze: Witaminy: witamina E (16,7 mg/kg), witamina B1 (3,8 m/kg), witamina B6 (0,9 mg/kg), witamina D3 (172,4 IU/kg).

Pierwiastki niepokaźne: cynk (monohydrat siarczanu cynku) (11,4 mg/kg), mangan (monohydrat siarczanu manganu) (4,4 mg/kg), jod (jodek potasu) (0,7 mg/kg). Składniki analityczne: Białko surowe 10,5%, Włókno surowe 0,2%, Tłuszcz minimalistyczny 4,0%, Popiół surowy 1,8%, Wilgotność 80,0%.

Instrukcja podawania: zobacz tabelę dziennego zapotrzebowania żywieniowego dostepną na saszetce jako punkt odniesienia. Za każdym razem pozostawiaj świeżą i czystą wodę dla kota. Przechowuj produkt w chłodnym i suchym miejscu oraz zabezpiecz przed działaniem promieni słonecznych.

optymalny dla kotów wszystkich ras. Produkt jest gotowy do wykorzystania, nie trzeba go podgrzewać. Po otwarciu można go przechowywać w lodówce od 2 do 3 dni.