catnip przysmak z kocimiętką - 3 x 150 g| -5% rabat dla nowych klientów| darmowa dostawa od 99 zł marki Beaphar promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie Szczęśliwy Pupil

Parametry

Producent:beaphar
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj przysmaki
Wielkość opakowania 0.3 kg

Opis

Przysmaki beaphar są wyjątkowo smacznymi, chrupiącymi kawałkami zawierającymi tylko wyszukane komponenty, które urzekną Twojego kota. CYBERWEEK! teraz kupując 3 x 150 g przysmaków dla kotabeaphar, płacisz jedynie za 2 opakowania, a kolejne uzyskujesz gratis!

beaphar Zahnies Zęby i dziąsła kota są codziennie wystawiane na ciężką próbę. Przez bakterie w ślinie na zębach powstają złogi zamieniające się w osad i kamień nazębny. Często karmy dla kota nie spełniają funkcji chroniących zęby.

Bez cukru Anti-Plaque Control Dodatek pasty chlorofilowej dla świeżego oddechu Przysmak dla kocich smakoszy beaphar Malt Bits Przysmak beaphar Malt-Bits to przysmak dla kota, który zapewni odrobinę ekscytacji w kociej diecie.

Chrupiące beaphar Malt-Bits smakują, gdyż wypełnione zostały pysznym słodem. W trakcie codziennej pielęgnacji u kota dostaje się dużo włosów do przewodu pokarmowego. Przysmak beaphar Malt-Bits w naturalny sposób wspomaga w pozbyciu się połkniętej sierści.

Cenne substancje słodowe wspomagają w naturalny sposób w pozbyciu się połkniętej sierści, którą kot codziennie połyka podczas swoich czynności pielęgnacyjnych Wspomaga w pozbyciu się z przewodu pokarmowego innych niestrawnych składników znikome smaczne Bits z nadzieniem słodowym W opakowaniu do ponownego zamknięcia beaphar Catnip Przysmak beaphar z kocimiętką to chrupiące snaki w skład których wchodzi pasta z kocimiętki (min.

0,5 %). Ta smakowita pasta otoczona jest chrupiącą poduszeczką. Beaphar Catnip przysmak jest genialnym smakołykiem, który możesz podawać kotu pomiędzy posiłkami. Żeby przysmak długo zachował swą świeżość pakowany jest w praktyczne, ponownie zamykane opakowanie.

atuty przysmaku beaphar Catnip: Smakowity, chrupiący snak Pyszne nadzienie z pasty z kocimiętką stosowny smakołyk dla kota w ponownie zamykanym opakowaniu Uwaga! Oferta ważna tylko pod numerem 742793 Więcej danych o produktach otrzymasz po kliknięciu w linki znajdujące się poniżej: Przysmaki beaphar