lactol, mleko dla kota - 500 g marki Beaphar promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie bitiba.pl

Parametry

Producent:beaphar
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Wielkość opakowania 0.5 kg

Opis

beaphar Lactol to pełnowartościowy odpowiednik mleka matki dla kociąt, od urodzenia do czasu ostawienia matczynego pokarmu. Jednocześnie mleko może służyć jako komponent budulcowy dla starszych czy osłabionych kotów, i kotek karmiących i w ciaży.

Zwykłe mleko nie mieści trafnej ilości białka i tłuszczu, przez ci może wystąpić ich niedobór w organizmie, beaphar Lactol ma ich w swoim składzie ponad 32%. Na dodatek mleko beaphar gromadzi wysokowartościową taurynę i biotynę - wyjątkowo ważne aminokwasy dla zdrowych oczu i serca, oraz zdrowia skóry i pieknej, połyskującej sierści.

Kwasy DHA są ważne dla kognitywnych zdolności Twojego kocięta - mogą przyspieszyć proces socjalizacji i usprawnić jego trening, a także posłuszeństwo. Odpowiednik mleka matki jest bogaty w wartościowe aminokwasy, witaminy, minerały i mikroelementy.

Zapewnij swojemu kotu najkorzystniejszą opiekę już od pierwszych dni jego życia! beaphar Kitty Milk mleko dla kota w skrócie: Pełnowartościowy odpowiednik mleka matki dla kociąt, od urodzenia do czasu odstawienia matczynego pokarmu Nadające się w dodatku jako komponent budulcowy dla starszych czy osłabionych kotów,, a także kotek karmiących i w ciaży Wysoki udział białek, powyżej 32%: ochrona w czasie fazy wzrostu Z ważnym aminokwasem tauryną: przyczyniającą się do ochrony wzroku i rozwoju funkcji serca Z biotyną: wspierającą zdrowie skóry i byłyszczącą sierść Bogate w kwasy DHA: mogące przyspieszyć proces socjalizacji i treningu kota Pełnowartościowe: bogate w wyraźne witaminy, minerały i mikroelementy