Beaphar Nieren Mix Pack dla kotów z niewydolnością nerek 6x100g (8711231108848) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Beaphar Nieren Mix Pack dla kotów z niewydolnością nerek 6x100g (8711231108848) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 22.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-34%
Mieszany pakiet próbny beaphar Dieta na nerki - 6 x 100 g| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów
22.80
Zooplus
12 x 100 g Mieszany pakiet próbny beaphar Dieta na nerki w super cenie! - 12 x 100 g| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów
34.80
Zooplus

Parametry

Producent:beaphar
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Wielkość opakowania 0.1 kg

Opis

Beaphar Dieta na nerki to karma dietetyczna ze smacznym filetem z piersi kurczaka, łososiem, jagnięciną lub kaczką, która pozostała wytworzona specjalnie dla kotów z problemami z nerkami i z układem moczowym.

Karma ta składa się jedynie z minimalistycznców naturalnych, bez nienaturalnych dodatków, środków konserwujących czy polepszaczy smaku, itd. Wysoka jakość wartościowych źródeł białka wpływa na stosowną strawność i wysoką akceptację.

To szczególnie ważne dla organizmu kota, aby uniknąć wszystkich niepotrzebnych obciążeń dla nerek. Niska zawartość fosforu i zredukowana ilość białka odciąża nerki. Receptura mieści olej z łososia, który jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega.

Wspiera on zdrowie skóry i sierści, może również być pomocny przy zatwardzeniach podczas przewlekłej niewydolności nerek. Beaphar Dieta na nerki karma mokra jest doprawiona piersią z kurczaka, łososiem, jagnięciną lub kaczką, co sprawia, że jest pyszna i lekkostrawna.

pozostała ona tworzona pod okiem weterynarzy z myślą o potrzebach kotów cierpiących na schorzenia nerek. Egzogenny aminokwas tauryna wspiera w dodatku serce, woreczek żółciowy, mózg i zdolność widzenia Twojego kota.

Organizm kota nie potrafi samodzielnie wytworzyć wystarczającej ilości tauryny, dlatego powinna ona być przyjmowana dodatkowo przy pomocy pokarmu. Dokonaj zakupu dzisiaj mieszany komplet próbny Beaphar Dieta na nerki, 12 x 100 g w super cenie!

Beaphar Dieta na nerki w skrócie: Dietetyczna karma podstawowa dla dorosłych kotów Wspiera pracę nerek najkorzystniejsze ascetycznce naturalne i wysokowartościowe źródła protein: wyśmienita strawność i dobra przyswajalność Niska zawartość fosfotu i obniżona zawartość białka: odciąża pracę nerek posiada olej z łososia: bogata w nienasycone tłuszcze omega, wspaniała dla systemu immunologicznego, przeciwdziała zatwardzeniom w przypadku przewlekłej niewydolności nerek, wspiera zdrowie skóry i sierści Z tauryną: kluczowa dla kotów, poprawia pracę serca i oczu 4 różnorodne rodzaje dla większej rozmaitości W użytecznych miseczkach upraszczających porcjowanie pakiet mieszany zawiera: 4 x Beaphar z tauryną 2 x Beaphar z piersią z kurczaka 2 x Beaphar z łososiem 2 x Beaphar z jagnięciną 2 x Beaphar z kaczką Uwaga!

Promocja dotyczny tylko oferty o numerze 694902. Więcej informacji o produkcie znajdziesz poniżej: Mieszany komplet Beaphar Dieta na nerki