Cosma thai w galarecie, 6 x 400 g - kurczak z tuńczykiem (4260077043850) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Cosma thai w galarecie, 6 x 400 g - kurczak z tuńczykiem (4260077043850) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 46.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-48%
Cosma Thai w galarecie, 6 x 400 g - Kurczak z tuńczykiem 123591
46.80
bitiba.pl
Cosma Thai w galarecie, 6 x 400 g - Kurczak z tuńczykiem| DARMOWA Dostawa od 89 zł + Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów
49.80
Zooplus
Pakiet Cosma Thai, 12 x 400 g - Kurczak z tuńczykiem| Dostawa GRATIS + promocje| -5% Rabat dla nowych klientów
89.80
Zooplus

Parametry

Producent:Cosma
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Smak kurczak
Wielkość opakowania 0.4 kg

Opis

Cosma to karma dla kota zawierająca czyste mięso albo ryby. Ma niepowtarzalny skład i dostarcza do organizmu zwierzęcia te składniki, które są niezbędne dla jego korzystnego rozwoju. Trzy linie karmy Cosma: Original, Thai i Glory odpowiadają na oczekiwania choćby najistotniej wybrednych zwierząt.

Cosma Original to subtelny pokarm premium z dużą zawartością pysznego mięsa i ryby w galarecie. Cosma Thai to karma mokra premium dla kota, z naturalnych, świeżo przerabianych komponentów, egzotycznie lekko wzbogaconych ryżem, kulinarna podróż do Złotego Królestwa.

O wysokiej jakości składników przekonasz się zaraz po otworzeniu puszki. Pokarmy dla kotów Cosma posiadają taką samą jakość, jak żywność dedykowana dla ludzi. Ta karma dla kotów posiada świeży zapach i gromadzi znaczne kawałki drobiu albo tuńczyka.

Podstawowe komponenty pozostały połączone z delikatną wątróbką drobiową, albo smakowitym mięsem kraba. Posiłek tworzony z naturalnych części jest potrzebny do zapewnienia różnorodnego posiłku dla Twojego zwierzaka, a dodatkowo ma niezastąpiony smak.

Cosma Original, 24 x 400 g jest przystępna w poniższych wariantach smakowych: zestaw mieszany I, 24 x 400 g składa sie z 3 różnorodnych smaków: 8 puszki o smaku tuńczyka: jasne paski tuńczyka w delikatnej galarecie, z witaminami i minerałami 8 puszki o smaku kurczaka: precyzyjnie wybrane i smakowicie przyrządzone kawałki kurczaka 8 puszki o smaku sardynki: z obfitymi kawałkami sardynek, specjalnie dla kotów ceniących smak ryb komplet mieszany II, 24 x 400 g składa sie z 2 zróżnicowanych smaków: 12 puszek o smaku kurczaka z wątróbką: jasne paski tuńczyka w delikatnej galarecie, z witaminami i minerałami 12 puszek o smaku tuńczyka z krabami: precyzyjnie wybrane i smakowicie przyrządzone kawałki kurczaka --> Tuńczyk: jasne paski tuńczyka w subtelnej galarecie, z witaminami i minerałami Kurczak: skrupulatnie wybrane i smakowicie przyrządzone kawałki kurczaka Sardynki: z dużymi kawałkami sardynek - wspaniałe dla kotów kochających smak ryby Cosma Orginal Thai 24 x 400 g jest dostępna w poniższych wariantach smakowych: komplet mieszany 24 x 400 g składa sie z 2 przeróżnych smaków: 12 x Tuńczyk z krabami 12 x Kurczak z wątróbką drobiową Kurczak z tuńczykiem: delikatne kawałki kurczaka z jasnymi kawałkami mięsa z tuńczyka, egzotycznie lekko wzbogacone ryżem Kurczak z wątróbka drobiową: finezyjne kawałki kurczaka w duecie ze zdrową wątróbką drobiową w galarecie.

Z dodatkiem egzotycznego ryżu. Tuńczyk z krabami: jasne kawałki tuńczyka połączone z łatwo przyswajalnym mięsem kraba w galarecie. Z dodatkiem egzotycznego ryżu. Kupując 20 puszek karmy Cosma Original / Thai w galarecie, 24 x 400 g kolejne 4 puszki otrzymasz gratis!

Najlepiej jest podawać karmę Cosma w temperaturze pokojowej. Pozwala to zachować najpełniejszy smak mięsa oraz ryby. Oferta jest aktualna wyłącznie pod numerem 676894 Szczegółowe dane otrzymasz po kliknięciu w poniższe linki: Cosma Original w galarecie Cosma Thai w galarecie