DREAMIES Mega Pack 180g - przysmak dla kota z pysznym serem (4008429092039) promocja 2021

Cena11.49
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Ale Zwierzaki

Parametry

Producent:Dreamies
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj przysmaki
Wielkość opakowania 0.18 kg

Opis

DREAMIES Mega Pack 180g - przysmak dla kota z pysznym serem

Koty powyżej 8. Tygodnia życia rozsmakują się w wyprodukowanych specjalnie dla nich pasztecikach Dreamies™ z Pysznym Serem. Ten przysmak, chrupiący na zewnątrz, z miękkim nadzieniem w środku, został opracowany przez dietetyków i lekarzy weterynarii z Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAM™. Dreamies™ nie tylko doskonale smakują każdemu kotu, ale także, dzięki zawartości witamin i minerałów, wspierają zdrowie i witalność Twojego pupila.

Korzyści z podawania kotu Dreamies™ z Pysznym Serem:

  • Bez nienaturalnych aromatów

Skład bez nienaturalnych dodatków smakowych.

  • Lekka Przyjemność

Jedno ciasteczko Dreamies™ gromadzi tylko 2 kcal.

  • Zdrowie i witalność

Dzięki zawartym w Dreamies™ witaminom i minerałom wspierasz zdrowie i witalność swojego kota.

Skład:
zboża, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, mleko i produkty mleczne (w tym 2,2% suszonego sera w proszku, co odpowiada 4% sera).

Kaloryczność: 408 kcal/100 g

Dodatki / 1 kg:
Przeciwutleniacze i barwniki; Dodatki dietetyczne: Witamina A: 1293 IU, Witamina B1: 9,9 mg, Witamina B2: 16,9 mg, Witamina B6: 4,4 mg, Witamina D3: 143 IU, Witamina E: 115 mg, Siarczan miedzi pięciowodny: 6,8 mg, Jodek potasu: 1,7 mg, Siarczan manganu jednowodny: 14,1 mg, Siarczan cynku jednowodny: 70,5 mg.

elementy analityczne (%): białko: 22; zawartość tłuszczu: 22; materia nieorganiczna: 9,0; włókno ascetyczne: 2,0.

Sposób karmienia:
Zalecana dzienna liczba karmy
w przypadku kotów dorosłych, podawać do 20 sztuk dziennie. W sytuacji kociąt (powyżej 8 tygodnia życia), podawać do 6 sztuk dziennie. Proszę trafnie obniżyć dawkę głównego posiłku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu opakowania, przechowywać szczelnie zamknięte i zużyć w ciągu 8 tygodni. Pamiętaj, by zapewnić zwierzęciu stały dostęp do świeżej wody do picia.