Dreamies z Wyśmienitą Wołowiną 6x 60g promocja 2021

Cena25.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Ale Zwierzaki

Parametry

Producent:Dreamies
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj przysmaki
Smak wołowina

Opis

DREAMIES 6x60g - przysmak dla kota z znakomitą wołowiną

Dreamies™ z Wołowiną to pokarm uzupełniający dla dorosłych kotów i kociąt powyżej 8. Tygodnia życia. To genialny sposób na sprawienie Twojemu kociemu przyjacielowi przyjemności, jednocześnie dbając o jego zdrowie i witalność. Każdy przysmak Dreamies™ to chrupiący pasztecik z pysznym mięciutkim wnętrzem, na punkcie którego oszaleje każdy kot. Specjalnie opracowany skład nie zawiera sztucznych aromatów i jest źródłem witamin, a także minerałów.

Korzyści z podawania kotu Dreamies™ z nadzwyczajną Wołowiną:

  • Bez sztucznych aromatów

Skład bez sztucznych aromatów.

  • Lekka przyjemność

Jedno ciasteczko Dreamies™ mieści tylko 2 kcal.

  • Zdrowie i witalność

Dzięki zawartym w Dreamies™ witaminom i minerałom.

Skład:
mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% wołowiny), oleje i tłuszcze, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne.

Kaloryczność: 438 kcal/100 g

Dodatki / 1 kg:
Przeciwutleniacze; Dodatki dietetyczne: Witamina A: 6460 IU, Witamina B1: 9,9 mg, Witamina B2: 16,9 mg, Witamina B6: 4,4 mg, Witamina D3: 713 IU, Witamina E: 64,8 mg, Siarczan miedzi pięciowodny: 26,7 mg, Siarczan manganu jednowodny: 43,4 mg, Jodek potasu: 2,2 mg, Siarczan cynku jednowodny: 193 mg.
komponenty analityczne (%): białko: 32; zawartość tłuszczu: 25; materia nieorganiczna: 9; włókno minimalistyczne: 1,7.

Sposób karmienia:
Zalecana dzienna ilość karmy
w przypadku kotów dorosłych, podawać do 20 sztuk dziennie. W sytuacji kociąt, podawać do 6 sztuk dziennie. Proszę stosownie zmniejszyć dawkę głównego posiłku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu opakowania, przechowywać szczelnie zamknięte i zużyć w ciągu 4 tygodni. Pamiętaj, by zapewnić zwierzęciu stały dostęp do świeżej wody do picia.