Gourmet Perle Kurczak saszetka 85g, MO-1800 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Gourmet Perle Kurczak saszetka 85g, MO-1800 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2.66 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
GOURMET PERLE Kurczak - saszetka 85g - 85g
2.66
KrakVet
GOURMET Perle kurczak 85 g - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!
2.88
FERA.PL

Parametry

Producent:Gourmet
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Wiek kota dorosłe
Smak kurczak
Wielkość opakowania 2 kg

Opis

Gourmet Perle Kurczak – saszetka

Gourmet Perle o smaku kurczaka to niezwykła karma dla kotów w postaci smakowitych filecików marynowanych w aromatycznym i soczystym sosie. Karma ta dedykowana jest wszystkim kotom bez względu na rasę. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości elementów artykuł ten z pewnością nawet najszczególniej wymagającego, kociego smakosza.

Gourmet Perle w saszetkach o smaku kurczaka to pełnoporcjowa karma
o niepowtarzalnym smaku. Smakowity kurczak zamknięty w postaci filecików powoduje, że koty z ochotą się nimi zajadają. Dostarcza Twojemu kotu koniecznej ilości zdrowej energii każdego dnia. Co równie ważne, towar ten zawiera liczne witaminy i minerały, dzięki temu wyśmienicie wpływa na ogólne samopoczucie Twojego pupila czyniąc go aktywnym
i pełnym energii do zabawy każdego dnia. Ponadto, karma ta doskonale smakuje, dzięki temu Twój pupil będzie chętnie się nią zajadał, a także nie sprawia żadnych reakcji alergicznych.

mocne strony artykułu:

- wyjątkowy smak,

- wykonany z najlepszych części,

- dodaje energii,

- posiada liczne witaminy i minerały,

- nie sprawia reakcji alergicznych.

dane szczegółowe

elementy:
mięso i produkty pochodzenie zwierzęcego (w tym 4% kurczaka), roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, elementy mineralne, cukry (0,11% w sosie), zioła (w tym 0,002% szałwi w sosie).

Dodatki:
Z barwnikiem z listy dodatków UE.