Grau puszka dla łasucha, bez zbóż, 6 x 200 g - kurczak i cielęcina| darmowa dostawa od 89 zł + promocje od zooplus!| -5% rabat dla nowych klientów promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Grau puszka dla łasucha, bez zbóż, 6 x 200 g - kurczak i cielęcina| darmowa dostawa od 89 zł + promocje od zooplus!| -5% rabat dla nowych klientów oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 28.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-42%
Grau Puszka dla Łasucha, bez zboża, 6 x 200 g - Kurczak i cielęcina 126605
28.80
bitiba.pl
Grau Puszka dla Łasucha, bez zbóż, 6 x 200 g - Kurczak i cielęcina| DARMOWA Dostawa od 89 zł + Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów
29.80
Zooplus
Pakiet Grau Puszka dla Łasucha bez zbóż, 12 x 200 g - Kurczak i cielęcina| DARMOWA Dostawa od 89 zł + Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów
49.80
Zooplus

Parametry

Producent:Grau
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Smak kurczak
Wielkość opakowania 0.2 kg

Opis

Puszki dla Łasucha Grau bez dodatku zboża to szczególne uzupełnienie w menu Twojego kota. Niektóre koty nie trawią prawidłowo karmy z dodatkiem zboża. Puszka dla Łasucha Grau uwzględnia te specjalne potrzeby wrażliwych kotów.

Karma w zróżnicowanych wariacjach smakowych posiada wyłącznie mięso i węglowodany. Dzięki wykorzystaniu wyszukanych kawałków mięsa powstaje szczególna i lekkostrawna karma dla Twojego kota. Z mięsa jest używane 50% mięsa z mięśni i 50% z podrobów.

stosowane są wyłącznie wartościowe podroby jak serce, wątroba, żołądek, żwacz (według gatunku). Przy produkcji karmy Grau dla Łasucha zrezygnowano z dodatku konserwantów, przeciwutleniaczy, poprawiaczy smaku, sztucznych barwników i to nie tylko w czasie produkcji, lecz także w użytkowanych ascetyczncach.

W karmie Grau dla Łasucha nie odszukasz zmienionej soi wmieszanej do kawałków mięsa. Nie mieści jeszcze glutenu co czyni ją idealną dla kocich alergików. Puszki są szczelnie zamknięte co broni je przed zepsuciem.

To niezwykle wysokowartościowe i smaczne pożywienie dla kotów jest stale kontrolowane. Puszki po 200 g są perfekcyjne także dla mniejszych kotków: nie musisz już przechowywać w lodówce otwartych puszek. Karma Grau bez dodatku zboża będzie serwowana na świeżo i trafi do razu do miski kota.

kup dzisiaj pakiet Grau Puszka dla Łasucha bez zbóż, 24 x 200 g, płacisz jedynie za 18 puszek, a kolejne 6 puszek otrzymasz gratis! Grau Puszka dla Łasucha bez zbóż w skrócie Bez zboża Mięso po 50% z mięśni i podrobów Podroby: serce, wątroba, żołądek i żwacz Wykorzystane zostaje tylko podane mięso Także dla wrażliwych kotów Bez dodatku soi i sztucznych dodatków Delikatnie przygotowana użyteczna wielkość puszki 200 g Bezzbożowy mix 6 smaków posiada: 1 x Indyk i jagnięcina 1 x Kurczak i cielęciona 1 x Łosoś z pasternakiem 1 x Królik, wołowina i kaczka 1 x Pstrąg z kurczakiem i olejem z łososia 1 x Kurczak i serca indycze Uwaga!

Promocja dotyczy jedynie oferty numer 744514. Więcej danych otrzymasz, klikając w poniższe linki: Karma mokra Grau