Grau Puszka dla Łasucha, bez zboża, 6 x 200 g - Królik, wołowina, kaczka promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Grau Puszka dla Łasucha, bez zboża, 6 x 200 g - Królik, wołowina, kaczka oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 28.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-68%
Grau Puszka dla Łasucha, bez zboża, 6 x 200 g - Królik, wołowina, kaczka 126605
28.80
bitiba.pl
Grau Puszka dla Łasucha, bez zbóż, 6 x 200 g - Królik, wołowina, kaczka| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
29.80
Zooplus
Pakiet Grau Puszka dla Łasucha bez zbóż, 12 x 200 g - Królik, wołowina, kaczka| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
54.80
Zooplus
18 + 6 gratis! Pakiet Grau Puszka dla Łasucha bez zbóż, 24 x 200 g - Królik, wołowina, kaczka| Dostawa GRATIS + promocje
89.40
Zooplus

Parametry

Producent:Grau
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Smak wołowina
Wielkość opakowania 0.2 kg

Opis

Puszki dla Łasucha Grau bez dodatku zboża to szczególne uzupełnienie w menu Twojego kota. Niektóre koty nie trawią poprawnie karmy z dodatkiem zboża. Puszka dla Łasucha Grau uwzględnia te specjalne potrzeby wrażliwych kotów.

Karma w rozmaitych wariacjach smakowych zawiera wyłącznie mięso i węglowodany. Dzięki wykorzystaniu wyszukanych kawałków mięsa powstaje szczególna i lekkostrawna karma dla Twojego kota. Z mięsa jest stosowane 50% mięsa z mięśni i 50% z podrobów.

używane są wyłącznie wartościowe podroby jak serce, wątroba, żołądek, żwacz (według gatunku). Przy produkcji karmy Grau dla Łasucha zrezygnowano z dodatku konserwantów, przeciwutleniaczy, polepszaczy smaku, nienaturalnych barwników i to nie tylko w czasie produkcji, lecz także w używanych surowcach.

W karmie Grau dla Łasucha nie odnajdziesz zmienionej soi wmieszanej do kawałków mięsa. Nie posiada także glutenu co czyni ją nieprzeciętną dla kocich alergików. Puszki są szczelnie zamknięte co chroni je przed zepsuciem.

To szczególnie wysokowartościowe i smaczne pożywienie dla kotów jest stale kontrolowane. Puszki po 200 g są perfekcyjne także dla mniejszych kotków: nie musisz już przechowywać w lodówce otwartych puszek. Karma Grau bez dodatku zboża będzie serwowana na świeżo i trafi do razu do miski kota.

zakup dzisiaj pakiet Grau Puszka dla Łasucha bez zbóż, 24 x 200 g, płacisz jedynie za 18 puszek, a kolejne 6 puszek otrzymasz gratis! Grau Puszka dla Łasucha bez zbóż w skrócie Bez zboża Mięso po 50% z mięśni i podrobów Podroby: serce, wątroba, żołądek i żwacz Wykorzystane zostaje tylko podane mięso Także dla wrażliwych kotów Bez dodatku soi i nienaturalnych dodatków Delikatnie przygotowana funkcjonalna wielkość puszki 200 g Bezzbożowy mix 6 smaków posiada: 1 x Indyk i jagnięcina 1 x Kurczak i cielęciona 1 x Łosoś z pasternakiem 1 x Królik, wołowina i kaczka 1 x Pstrąg z kurczakiem i olejem z łososia 1 x Kurczak i serca indycze Uwaga!

Promocja dotyczy jedynie oferty numer 744514. Więcej danych otrzymasz, klikając w poniższe linki: Karma mokra Grau