Hill's Feline Adult, kurczak - 400 g promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Hill's Feline Adult, kurczak - 400 g oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 14.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Hills Science Plan Adult 1-6 Optimal Care, kurczak - 400 g 123619
14.80
bitiba.pl
Hills Science Plan Adult 1-6 Optimal Care, kurczak - 400 g | Rabat 20% na bestsellery || Darmowa Dostawa od 89 zł i Super Promocje od zooplus!
14.80
Zooplus

Parametry

Producent:Hills
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Wiek kota dorosłe
Smak kurczak
Wielkość opakowania 0.4 kg

Opis

video mieści napisy w języku polskim. Jeżeli ich nie widzisz, zobacz ustawienia na YT. Hills Science Plan Adult 1-6 Optimal Care z kurczakiem ma za zadanie stosownie zaopatrywać Twojego kota w potrzebne elementy odżywcze i energetyczne.

Hills Science Plan Adult 1-6 Optimal Care to karma dedykowana dla kotów w wieku od 1. Do 6. Roku życia. Idealnie wyważone substancje odżywcze zapewnią kotu wszystko, czego mu potrzeba do życia w pełnym zdrowiu i nieustającego korzystnego samopoczucia.

Wartościowa mieszanka antyoksydantów na dodatek ochrania kota przed chorobami. Hills Science Plan Adult 1-6 Optimal Care, kurczak w skrócie: Sucha karma dla dorosłych kotów od 1. Do 7. Roku życia nieszablonowa mieszanka antyoksydantów wspiera naturalny system niepodatnościowy Zdrowie skóry i połyskujące futro Wyważona receptura i nieszablonowy smak Z tauryną, która wspomaga pracę serca i dba o siatkówkę oka zrównoważona ilość fosforu wywiera prawidłowy wpływ na nerki 56% zawartość drobiu, w tym 36% kurczaka Hills Science Plan Adult 1-6 Optimal Care z kurczakiem to pełnowartościowe i lekkostrawne elementy, które zapewnią Twojemu kotu, zgodnie z założeniem Science Plan, wyższe w sytuacji normalnego jedzenia zaopatrzenie w komponenty energetyczne i odżywcze.

Stosując karmę Hills oszczędzasz, gdyż koszty kociego pożywienia wyraźnie spadają. Zaletą wysokogatunkowych produktów producenta Hills z linii Science Plan jest ich lekkostrawność, która powoduje zmniejszenie objętości stolca, przez co podściółkę można zmieniać rzadziej.

Hills Science Plan Adult 1-6 Optimal Care, kurczak - i kot jest za każdym razem w perfekcyjnej formie. Całe zdrowe, kocie życie. Krokieciki: