Korzystny pakiet Almo Nature HFC, 12 x 140 g - Kurczak z dynią (8001154009347) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Korzystny pakiet Almo Nature HFC, 12 x 140 g - Kurczak z dynią (8001154009347) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 33.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-50%
Almo Nature HFC, 6 x 140 g - Kurczak z dynią | DARMOWA Dostawa od 129 zł + Promocje od bitiba.pl!| Tylko teraz rabat nawet 5% 123588
33.80
bitiba.pl
Almo Nature HFC, 6 x 140 g - Kurczak z dynią| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł
34.80
Zooplus
Korzystny pakiet Almo Nature HFC, 12 x 140 g - Kurczak z dynią| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł
67.80
Zooplus

Parametry

Producent:Almo Nature Classic
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Smak kurczak
Wielkość opakowania 0.14 kg

Opis

Wyselekcjonowane kawałki mięsa, drobiu i ryb, ser żółty, a także warzywa: te świeże, pełnowartościowe składniki o najwyższej jakości spożywczej komponują się w specyficzne rodzaje smakowe karmy Almo Nature HFC.

Dzięki jedynie delikatnemu gotowaniu w bulionie karma zachowuje naturalnie dobry smak i zawarte w składnikach substancje odżywcze. Lekka receptura sprawia, iż karma nie obciąża organizmu Twojego kota zbędnymi kaloriami i zmniejsza prawdopodobieństwo niepożądanego przybierania na wadze.

Niektóre z wariantów karmy Almo Nature HFC są ponadto pozbawione glutenu, dzięki czemu sprawdzą się one także w sytuacji kotów zmagających się z nadwrażliwością pokarmową. Mięso i ryby stanowią do 59% składu, co gwarantuje wysoką akceptację karmy i odpowiada potrzebom żywieniowym kotów.

Almo Nature HFC to kompletna, w pełni naturalna i pełna smaku karma uzupełniająca dla kotów, która nie mieści nienaturalnych dodatków, takich jak aromaty, barwniki czy konserwanty. Zakup dzisiaj 24 x 140 g mokrej karmy dla kota Almo Nature HFC w super cenie!

Almo Nature HFC, 6 x 140 g w skrócie: Karma uzupełniająca dla kotów w każdym wieku dostępna w wielu wariantach smakowych Świeże i wysokowartościowe składniki: 38–59% najlepszego świeżego mięsa i ryb, szynka, ser żółty i warzywa o jakości żywności dedykowanej do spożycia przez ludzi W pełni naturalna: gotowana i konserwowana w bulionie własnej receptury, wyjątkowo smaczna i lekkostrawna Bogaty profil odżywczy: karmę poddano delikatnemu procesowi przetworzenia, dzięki czemu zachowała naturalne właściwości pełnowartościowych komponentów Bez glutenu: karmę można podawać kotom z nadwrażliwością na pokarm Lekka i smaczna formuła: receptura dobrana do potrzeb kotów, nie zawiera zbędnych kalorii Bez sztucznych dodatków Uwaga: Almo Nature to w pełni naturalna karma mokra dla kotów.

Każdy rodzaj smakowy (Tuńczyk, Kurczak itd.) znamionuje się inną zawartością witamin, części mineralnych (np. Wapnia, fosforu) i tauryny. Almo Nature stawia do Państwa dyspozycji pokarm, którego receptura opiera się na naturalnych składnikach odżywczych (czerwone mięso, mięso drobiowe, ryby, karma sucha i mokra): tego typu najróżniejsze składniki dają pewność, iż dieta każdego kota będzie w pełni wyważona.

Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty numer 764947. Więcej informacji o produktach wchodzących w skład promocji odszukasz tutaj: Almo Nature - karma dla kota