Megapakiet beaphar z tauryną - Tauryna, 24 x 100 g| DARMOWA Dostawa od 89 zł + Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Megapakiet beaphar z tauryną - Tauryna, 24 x 100 g| DARMOWA Dostawa od 89 zł + Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-70%
beaphar z tauryną - Tauryna, 6 x 100 g| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
19.80
Zooplus
beaphar z tauryną - Tauryna, 12 x 100 g| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
34.80
Zooplus
Megapakiet beaphar z tauryną - Tauryna, 24 x 100 g| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
65.80
Zooplus

Parametry

Producent:beaphar
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Wielkość opakowania 0.1 kg

Opis

beaphar z tauryną została wytwarzana z myślą o kotach z problemami nerek i układu moczowego. Karma ta składa się wyłącznie z bezkompromisowców naturalnych, bez nienaturalnych dodatków, środków konserwujących czy polepszaczy smaku, itd.

Wysoka jakość wartościowych źródeł białka wpływa na optymalną strawność i wysoką akceptację. To szczególnie ważne dla organizmu kota, by uniknąć wszelkich niepotrzebnych obciążeń dla nerek. Niska zawartość fosforu i zredukowana liczba białka odciąża nerki.

Receptura mieści olej z łososia, który jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega. Wspiera on zdrowie skóry i sierści, może też być pomocny przy zatwardzeniach podczas przewlekłej niewydolności nerek.

Karma mokra beaphar z tauryną została wykonana pod okiem weterynarzy z myślą o potrzebach kotów cierpiących na schorzenia nerek. Egzogenny aminokwas tauryna wspiera dodatkowo serce, woreczek żółciowy, mózg i zdolność widzenia Twojego kota.

Organizm kota nie potrafi samodzielnie wytworzyć wystarczającej ilości tauryny, dlatego powinna ona być przyjmowana dodatkowo przy pomocy pokarmu. Karma dietetyczna dla smakoszy z problemami z nerkami! beaphar Dieta na nerki w skrócie: Dietetyczna karma podstawowa dla dorosłych kotów Wspiera pracę nerek najlepsze minimalistycznce naturalne i wysokowartościowe źródła protein: wspaniała strawność i dobra przyswajalność Niska zawartość fosforu i obniżona zawartość białka: odciąża pracę nerek gromadzi olej z łososia: bogata w nienasycone tłuszcze omega, genialna dla systemu immunologicznego, przeciwdziała zatwardzeniom w przypadku przewlekłej niewydolności nerek, wspiera zdrowie skóry i sierści Z tauryną: kluczowa dla kotów, ulepsza pracę serca i oczu 4 różnorodne warianty dla większej różnorodności W funkcjonalnych miseczkach upraszczających porcjowanie