Miamor feine filets tuńczyk z kalmarami - saszetka 100g - 100g promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Miamor feine filets tuńczyk z kalmarami - saszetka 100g - 100g oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 18.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-73%
Miamor Feine Filets w galarecie, 6 x 100 g - Tuńczyk i kalmary 153671
18.80
bitiba.pl
Miamor Feine Filets w saszetkach, 6 x 100 g - Tuńczyk z kalmarami| DARMOWA Dostawa od 89 zł + Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów DOSTAWA gratis od 99zł.
19.80
Zooplus
24 x 100 g Miamor Feine Filets w saszetkach w super cenie! - Tuńczyk z kalmarami| DARMOWA Dostawa od 89 zł + Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów DOSTAWA gratis od 99zł.
66.80
Zooplus
Megapakiet Miamor Feine Filets w saszetkach, 24 x 100 g - Tuńczyk z kalmarami| DARMOWA Dostawa od 89 zł + Promocje od zooplus!| -5% Rabat dla nowych klientów DOSTAWA gratis od 99zł.
69.80
Zooplus

Parametry

Producent:Miamor
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Wielkość opakowania 0.1 kg

Opis

Miamor Feine Filets to linia wyjątkowych mokrych karm dla kotów.

Są to dania przygotowane z najwyższą dbałością i myślą o kotach wybrednych. Precyzyjnie wyselekcjonowane składniki, czyli kalmary i wyłącznie jasne filety z tuńczyka, zatopione w delikatnej galaretce to gwarancja zadowolenia najistotniej wymagającego kociego smakosza. Brak dodatku zbóż, lekkostrawność i wysoka przyswajalność czynia ten pokarm nadzwyczajnym również dla kotów z wrażliwym kablem pokarmowym albo nietolerancją glutenu. Niska zawartośc tłuszczu pozwala zachwycać się tym idealnym smakiem ponadto kotom otyłych i sterylizowanym.

- filety z jasnego mięsa z tuńczyka w delikatnej galaretce: 90% tuńczyk, 10% kalmary

- przyrządzone tylko z wartościowych części, z dodatkiem warzyw, bez wątroby czy podrobów, bez żadnych dodatków "pochodzenia zwierzęcego"

- pokarm jest wyjątkowo łatwostrawny i bogaty w składniki odżywcze

- zredukowana zawartość tłuszczu

- nieszablonowe parametry Miamor Feine Filets powodują, że jest to wspaniała karma na dodatek dla kotów wrażliwych, w starszym wieku, cierpiących na nadwagę czy prowadzących mniej aktywny, niewychodzący tryb życia

- komfortowa do podawania forma saszetki

informacje szczegółowe

Skład: Tuńczyk, kalmary. Wilgotność 82%

Analiza: białko 13%, tłuszcz 1%, włókno 0.5%, popiół 2.0%