Mieszany pakiet próbny almo nature hfc pouch, 6 x 55 g - 3 smaki kurczaka| darmowa dostawa od 89 zł + promocje od zooplus!| -5% rabat dla nowych klientów marki Almo nature classic promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Zooplus

Parametry

Producent:Almo Nature Classic
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Smak kurczak

Opis

Almo Nature HFC Pouch to najwyższej jakości karma mokra dla dorosłych kotów. Mięso, a także ryba i ryż zawarte w karmie były pierwotnie przeznaczone do spożycia poprzez ludzi. Składniki zostały zakonserwowane w sosie własnym tak, by zachować naturalny smak i substancje odżywcze.

dzięki temu posiłki są kompletnie pozbawione środków konserwujących, substancji wabiących i barwników i innych dodatków, w tym witamin i minerałów. Użycie takiego rozwiązania było osiągalne, ponieważ skrupulatnie wybrane komponenty naturalnie bogate w witaminy i minerały.

szeroka liczba mięsa i ryby zapewnia naturalny smak i najkorzystniejszą przyswajalność karmy. Źródłem węglowodanów jest wyłącznie lekkostrawny ryż, który w przeciwieństwie do innych zbóż charakteryzuje się najniższym potencjałem alergennym i jest wyjątkowo z łatwością przyswajalny.

Almo Nature HFC Pouch w galarecie przeciwdziała powstawaniu kłaczków. Galareta zawarta w karmie przyczynia się do oczyszczenia żołądka i dzięki temu upraszcza wydalanie połkniętej sierści. Mocne strony Almo Nature HFC Pouch w woreczku: wytworna karma mokra dla wszystkich kotów Także dla kotów o wrażliwych żołądkach Wartościowe źródło białka zwierzęcego: mięso, ryba i ryż były początkowo asygnowane do spożycia przez ludzi Z lekkostrawnym ryżem: łatwo przyswajalne źródło węglowodanów, świetne także w przypadkach nietolerancji żywieniowych Zachowany smak i substancje odżywcze: dzięki konserwowaniu w sosie własnym wszystkie najważniejsze substancje są zachowane Naturalna pomoc w walce z kłaczkami: ze smaczną galaretką, która oczyszcza żołądek i ułatwia wydalanie połkniętej sierści Bez nienaturalnych środków konserwujących Bez substancji wabiących i aromatów W wariancie mieszanym z kurczakiem znajdują się następujące smaki: 2 x filet kurczaka 2 x kurczak i młode sardynki 2 x kurczak i krewetki W wariancie mieszanym z tuńczykiem w galarecie znajdują się następujące smaki: 2 x tuńczyka i sola 2 x tuńczyk 2 x tuńczyk i młode sardynki Uwaga!

Pojedyńcze saszetki w wariancie mieszanym z kurczakiem są białe, z nadrukiem określającym smak.