Almo nature classic Mieszany pakiet próbny almo nature hfc pouch, 6 x 55 g - 3 smaki tuńczyka w galarecie| darmowa dostawa od 89 zł + promocje od zooplus!| -5% rabat dla nowych klientów promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Zooplus

Parametry

Producent:Almo Nature Classic
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów

Opis

Almo Nature HFC Pouch to najwyższej jakości karma mokra dla dorosłych kotów. Mięso i ryba i ryż zawarte w karmie były pierwotnie przeznaczone do spożycia przez ludzi. Elementy zostały zakonserwowane w sosie własnym tak, żeby zachować naturalny smak i substancje odżywcze.

dzięki czemu posiłki są kompletnie pozbawione środków konserwujących, substancji wabiących i barwników i innych dodatków, w tym witamin i minerałów. Użycie takiego rozwiązania było realne, ponieważ skrupulatnie wybrane składniki naturalnie bogate w witaminy i minerały.

znaczna ilość mięsa i ryby zagwarantuje naturalny smak i najlepszą przyswajalność karmy. Źródłem węglowodanów jest wyłącznie lekkostrawny ryż, który w przeciwieństwie do innych zbóż charakteryzuje się najniższym potencjałem alergennym i jest wyjątkowo z łatwością przyswajalny.

Almo Nature HFC Pouch w galarecie przeciwdziała powstawaniu kłaczków. Galareta zawarta w karmie przyczynia się do oczyszczenia żołądka i dzięki temu ułatwia wydalanie połkniętej sierści. Mocne strony Almo Nature HFC Pouch w woreczku: luksusowa karma mokra dla wszelkich kotów Także dla kotów o wrażliwych żołądkach Wartościowe źródło białka zwierzęcego: mięso, ryba i ryż były początkowo dedykowane do spożycia przez ludzi Z lekkostrawnym ryżem: z łatwością przyswajalne źródło węglowodanów, doskonałe także w przypadkach nietolerancji żywieniowych Zachowany smak i substancje odżywcze: dzięki konserwowaniu w sosie własnym wszystkie najważniejsze substancje są zachowane Naturalna pomoc w walce z kłaczkami: ze smaczną galaretką, która oczyszcza żołądek i upraszcza wydalanie połkniętej sierści Bez sztucznych środków konserwujących Bez substancji wabiących i aromatów W wariancie mieszanym z kurczakiem znajdują się następujące smaki: 2 x filet kurczaka 2 x kurczak i młode sardynki 2 x kurczak i krewetki W wariancie mieszanym z tuńczykiem w galarecie znajdują się następujące smaki: 2 x tuńczyka i sola 2 x tuńczyk 2 x tuńczyk i młode sardynki Uwaga!

Pojedyńcze saszetki w wariancie mieszanym z kurczakiem są białe, z nadrukiem określającym smak.