Cosma Original/Thai, 24 x 400 g + Mieszany pakiet próbny Cosma Soup gratis! - Original, Tuńczyk| Dostawa GRATIS + promocje| -5% Rabat dla nowych klientów promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Cosma Original/Thai, 24 x 400 g + Mieszany pakiet próbny Cosma Soup gratis! - Original, Tuńczyk| Dostawa GRATIS + promocje| -5% Rabat dla nowych klientów oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 46.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-41%
Cosma Original w galarecie, 6 x 400 g - Tuńczyk 123591
46.80
bitiba.pl
Cosma Original w galarecie, 6 x 400g - Tuńczyk| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
49.80
Zooplus
Pakiet Cosma Original, 12 x 400 g w super cenie! - Tuńczyk| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
79.80
Zooplus

Parametry

Producent:Cosma
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Wielkość opakowania 0.4 kg

Opis

Cosma to karma dla kota zawierająca czyste mięso albo ryby. Ma specyficzny skład i dostarcza do organizmu zwierzęcia te komponenty, które są potrzebne dla jego prawidłowego rozwoju. Trzy linie karmy Cosma: Original, Thai i Glory odpowiadają na kryteria nawet najbardziej wybrednych zwierząt.

Cosma Original to delikatny pokarm premium z dużą zawartością pysznego mięsa i ryby w galarecie. Cosma Thai to karma mokra premium dla kota, z naturalnych, świeżo przerabianych części, egzotycznie lekko wzbogaconych ryżem, kulinarna podróż do Złotego Królestwa.

O wysokiej jakości komponentów przekonasz się zaraz po otworzeniu puszki. Pokarmy dla kotów Cosma mają taką samą jakość, jak żywność przeznaczona dla ludzi. Ta karma dla kotów posiada świeży zapach i gromadzi wielkie kawałki drobiu lub tuńczyka.

Podstawowe komponenty zostały połączone z delikatną wątróbką drobiową, lub smakowitym mięsem kraba. Posiłek wyprodukowany z naturalnych elementów jest potrzebny do zapewnienia rozmaitego posiłku dla Twojego zwierzaka, a na dodatek ma niezastąpiony smak.

Cosma Original, 24 x 400 g jest przystępna w poniższych wariantach smakowych: zestaw mieszany I, 24 x 400 g składa sie z 3 różnych smaków: 8 puszki o smaku tuńczyka: jasne paski tuńczyka w delikatnej galarecie, z witaminami i minerałami 8 puszki o smaku kurczaka: starannie wybrane i smakowicie przyrządzone kawałki kurczaka 8 puszki o smaku sardynki: z znacznymi kawałkami sardynek, specjalnie dla kotów lubiących smak ryb Pakeit mieszany II, 24 x 400 g składa sie z 2 różnych smaków: 12 puszek o smaku kurczaka 12 puszek o smaku tuńczyka Tuńczyk: jasne paski tuńczyka w delikatnej galarecie, z witaminami i minerałami Kurczak: precyzyjnie wybrane i smakowicie przyrządzone kawałki kurczaka Sardynki: z pokaźnymi kawałkami sardynek - rewelacyjne dla kotów kochających smak ryby Nowość – tuńczyk pacyficzny: świetne czerwone i jasne mięso z tuńczyka Nowość – łosoś: delikatne kawałeczki łososia Cosma Orginal Thai 24 x 400 g jest dostępna w poniższych wariantach smakowych: pakiet mieszany 24 x 400 g składa sie z 2 zróżnicowanych smaków: 12 x Tuńczyk z krabami 12 x Kurczak z wątróbką drobiową Kurczak z tuńczykiem: delikatne kawałki kurczaka z jasnymi kawałkami mięsa z tuńczyka, egzotycznie lekko wzbogacone ryżem Kurczak z wątróbka drobiową: delikatne kawałki kurczaka w duecie ze zdrową wątróbką drobiową w galarecie.

Z dodatkiem egzotycznego ryżu. Tuńczyk z krabami: jasne kawałki tuńczyka połączone z łatwo przyswajalnym mięsem kraba w galarecie. Z dodatkiem egzotycznego ryżu. Kupując 21 puszek karmy Cosma Original / Thai w galarecie, 24 x 400 g kolejne 3 puszki otrzymasz gratis!

Najlepiej jest podawać karmę Cosma w temperaturze pokojowej. Pozwala to zachować najpełniejszy smak mięsa i ryby. Uwaga! Oferta jest aktualna tylko pod numerem 761453. Szczegółowe informacje otrzymasz po kliknięciu w poniższe linki: Cosma Original w galarecie Cosma Thai w galarecie