Perfect fit Pakiet mieszany - 12 x 85 g| darmowa dostawa od 89 zł + promocje od zooplus!| -5% rabat dla nowych klientów (8410136010507) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Perfect fit Pakiet mieszany - 12 x 85 g| darmowa dostawa od 89 zł + promocje od zooplus!| -5% rabat dla nowych klientów (8410136010507) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 29.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-46%
Pakiet mieszany Perfect Fit - 12 x 85 g | -7% RABAT na WSZYSTKO, tylko dziś!| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
29.80
Zooplus
Pakiet mieszany Perfect Fit - 24 x 85 g | -7% RABAT na WSZYSTKO, tylko dziś!| DARMOWA Dostawa od 99 zł + Promocje od zooplus!
54.80
Zooplus

Parametry

Producent:Perfect Fit
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre

Opis

komplet mieszany Perfect Fit gwarantuje smakowitą mnogość w miseczce kota powyżej 1. Roku życia. Rozwinięta we współpracy z ekspertami żywieniowymi i lekarzami weterynarii karma mokra Perfect Fit zapewni Twojemu kotu wyważone pożywienie, wspierające go w zdrowiu przez całe życie. W procesie wytwarzania karmy użytkowane są wyłącznie elementy najwyższej jakości, kompletnie zrezygnowano natomiast z dodatku sztucznych substancji barwiących i konserwujących. Białka, węglowodany i tłuszcze wspierają naturalne siły niepodatnościowe organizmy i stanowią podstawę dla zdrowego trawienia. Słuszny stosunek witamin i minerałów reguluje wartość pH przewodu moczowego i dba o jego zdrowie. Zawarte w karmie witaminy i minerały dbają także o zdrowie skóry i błyszczącą, zadbaną sierść. Komplet mieszany Perfect Fit proponuje Twojemu pupilowi zróżnicowane i wyważone pożywienie oraz nieprzeciętny smak! komplet mieszany Perfect Fit w skrócie: Podstawowa karma mokra dla kotów od 1. Roku życia komponenty wysokiej jakości: wyjątkowy smak i optymalne zaopatrzenie organizmu w niezbędne substancje odżywcze Z potrzebnymi białkami, węglowodanami i tłuszczami: wspierają naturalne siły opornościowe organizmu i procesy trawienne Z witaminami i minerałami: dbają o zdrowie dróg moczowych, skóry i sierści Bez nienaturalnych barwników i konserwantów Kompleksowa i wyważona W skład pakietu mieszanego 12 x 85 g wchodzą następujące produkty: 3 x Kurczak z grochem 3 x Wołowina z marchwią 3 x Łosoś z marchwią 3 x Białoryb z grochem W skład zestawu mieszanego 24 x 85 g wchodzą następujące produkty: 6 x Kurczak z grochem 6 x Wołowina z marchwią 6 x Łosoś z marchwią 6 x Białoryb z grochem