, różne opakowania w super cenie! - sterile 1+, z kurczakiem, 1,5 kg| darmowa dostawa od 89 zł + promocje od zooplus!| -5% rabat dla nowych klientów marki Perfect fit promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem , różne opakowania w super cenie! - sterile 1+, z kurczakiem, 1,5 kg| darmowa dostawa od 89 zł + promocje od zooplus!| -5% rabat dla nowych klientów marki Perfect fit oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 12.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-63%
Perfect Fit Sterile 1+, z kurczakiem - 750 g| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł
12.80
Zooplus
Perfect Fit Sterile 1+, z kurczakiem - 3 x 750 g| -5% Rabat dla nowych klientów| DARMOWA Dostawa od 99 zł
34.80
Zooplus

Parametry

Producent:Perfect Fit
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj suche
Smak kurczak
Wielkość opakowania 1.5 kg

Opis

Ponad 83% wszelkich kotów jest wykastrowanych lub wysterylizowanych – to szczególnie ważne z punktu widzenia ochrony zwierząt. Zabieg jednak znacząco wpływa na gospodarkę hormonalną kota, który nie jest w stanie regulować podaży energii, a co za tym idzie – wykazuje skłonność do nadwagi.

Perfect Fit Sterile 1+ (z kurczakiem) to lekki posiłek, któremu koty nie są w stanie się oprzeć. Karma została dostosowana do potrzeb żywieniowych wykastrowanych lub wysterylizowanych kotów: adekwatna kontrola wagi: dietetycznie zoptymalizowana receptura ze rozszerzoną ilością składników odżywczych na jedną kalorię, co pomaga mniej aktywnym kotom zachować słuszną wagę.

Zdrowe drogi moczowe: zbilansowana zawartość części mineralnych pomaga regulować wartość pH moczu i zapobiegać powstawaniu kamieni moczowych. Karma jest lekkostrawna: kurczak i ryż nie podrażniają wrażliwego żołądka kota, a pełnoziarnista pszenica i naturalny błonnik aktywnie przyczyniają się do zachowania zdrowej równowagi flory bakteryjnej jelit.

Zdrowa, błyszcząca sierść: karma posiada biotynę, cynk i kwasy tłuszczowe omega-6, które pozytywnie oddziałują na kondycję sierści i skóry. Specjalna receptura zawiera wysokiej jakości komponenty i bezkompromisowce i uwzględnia zmodyfikowane zapotrzebowanie kotów po zabiegu kastracji albo sterylizacji na składniki odżywcze: Mieszanka witamin i elementów mineralnych: zagwarantuje, iż karma jest pełnowartościowa i zbilansowana, dzięki temu kot otrzymuje wszystkie elementy odżywcze, których potrzebuje, żeby móc cieszyć się korzystnym zdrowiem.

Wyciąg z kwiatu aksamitki: źródło wysoce sprawnej luteiny, która wzmacnia naturalną odporność organizmu i układ krwionośny. Niskotłuszczowe mięso drobiowe, białka zwierzęce: pomagają w utrzymaniu prawidłowej wagi.