Royal canin outdoor +7 - 10 kg (3182550784498) promocja 2022

Cena244.8
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zooplus

Parametry

Producent:Royal Canin
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Smak jagnięcina
Wielkość opakowania 10 kg

Opis

Koty wychodzące nieraz pozostają aktywne choćby w nowoczesnym wieku. Lecz od 7 roku życia pojawiają się u nich pierwsze objawy procesów starzenia. Aby nie towarzyszył im spadek aktywności i witalności warto zastosować karmę opracowaną z myślą o zaspokojeniu takich potrzeb – Royal Canin Outdoor 7+.

Specjalnie opracowany skład o podwyższonej zawartości kalorii dostarcza do organizmu kota odpowiednią ilość energii, aby ten mógł nieprzerwanie beztrosko eksplorować świat – zarówno w mieście, jak i na wsi.

Pomocne są przy tym także kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA, które dobrze wpływają na kondycję stawów i kości. Od 7 roku życia dla kotów życie dopiero się rozpoczyna: w szczególności aktywne koty wykazują wzmożone zainteresowanie otaczającym je światem.

Warto zadbać o to, aby nic nie stało im ku temu na przeszkodzie – ani z punktu widzenia zdrowia wewnętrznego, jak i ewentualnych ograniczeń zewnętrznych. Royal Canin Outdoor 7+ w skrócie: Wysokiej jakości karma pełnoporcjowa dla kotów aktywnych, wychodzących, od 7.

roku życia Aktywność i wolność Specjalna receptura wspiera starzejące się, aktywne koty, pomaga ich zachować korzystną kondycję i dostarcza im potrzebną liczba energii. Specjalne krokiety Krokiety te są nieskomplikowane do gryzienia, a mimo to wzmacnia mięśnie.

Dobra kondycja choćby w późniejszym wieku: karma wspiera witalność w okresie pojawiania się pierwszych objawów procesu starzenia Wspomaga aktywność: podwyższona zawartość kalorii dla kotów żyjących w miastach i na wsi Pomaga utrzymać zdrowie stawów: gromadzi kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA Specjalny kompleks: z polifenolami z zielonej herbaty i witaminą C Zdrowie układu moczowego: specjalnie dobrany poziom fosforu pomaga utrzymać zdrowie układu moczowego gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty firmy Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią jednostkowe potrzeby żywieniowe Twojego kota i będą trafnie dopasowane do jego stylu życia.

Oznacza to, że podając swojemu kotu karmę Royal Canin Active Life Outdoor 7+, zapewniasz mu pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie. Żywienie mieszane Łączenie karmy mokrej z karmą suchą niesie ze sobą korzyści płynące z pozytywnych właściwości obu form pożywienia.

Karma mokra jest dla kotów wyjątkowo smaczna, dostarcza ważne komponenty odżywcze, a dzięki wysokiej wilgotności ma prozdrowotny wpływ na nerki i drogi moczowe. Jedna saszetka zawierająca 100 g karmy mokrej pokrywa aż połowę dziennego zapotrzebowania zwierzęcia na płyny!

Karma sucha odpowiada naturalnym zachowaniom kotów, polegającym na przyjmowaniu bez przerwy niedużych porcji pożywienia poprzez cały dzień. Oprócz pielęgnacji zębów i dziąseł kolejną zaletą karmy suchej jest wysokie stężenie części odżywczych, np.

białka lub błonnika pokarmowego. Liczne badania potwierdzają, iż łączenie pokarmów w mokrej i suchej postaci jest zgodne z naturalnymi zachowaniami żywieniowymi kotów, wykazując jednocześnie atrybuty prozdrowotne!

Karmę mokrą do stosowania w połączeniu z karmą suchą Royal Canin Outdoor 7+ znajdziesz tutaj: Royal Canin Instinctive 7+ w sosie