Royal Canin Outdoor Active Life 400g promocja 2020

Cena233.3
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie www.karmik.pl

Parametry

Producent:Royal Canin
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj suche
Wiek kota dorosłe
Wielkość opakowania 10 kg

Opis

Dla wielu kotów nie ma nic ładniejszego niż regularne zdobywanie terenu, wspinanie się na drzewa czy poszukiwanie potencjalnej ofiary. Jeżeli Twój kot prowadzi aktywne życie, to optymalne pożywienie odgrywa nad wyraz ważną rolę dla jego zdrowia.

Karma Royal Canin Active Life Outdoor jest dobrana specjalnie do potrzeb Twojego aktywnego kota i zagwarantuje mu wszystkie potrzebne elementy odżywcze. Wysoka kaloryczność dostarcza potrzebną energię, wspierając witalność zwierzęcia.

kompilacja kwasów tłuszczowych omega-3 EPA i DHA może dodatkowo pozytywnie oddziaływać na zdrowie i mobilność stawów. Do życia pełnego przygód Twój kot potrzebuje także silnego układu niepodatnościowego. Specjalny kompleks przeciwutleniaczy z witaminami C i E w połączeniu z tauryną i luteiną może wzmocnić naturalne siły obronne organizmu i w ten sposób stymulować odporność.

Wszytko po to, żeby Twój kot był osiągalnie najlepiej przygotowany do aktywnego życia – wspinania się, polowania i skakania! Royal Canin Active Life Outdoor w skrócie: Pełnowartościowa karma sucha dla dorosłych kotów wychodzących, do 7 roku życia optymalne wsparcie aktywnego życia Receptura została przypasowana specjalnie do potrzeb kotów wychodzących i wspomaga witalność oraz zdrowie skóry i stawów.

optymalny kształt krokietów Krokiety są nietrudne do pobierania, zachęcają do przeżuwania i wspomagają higienę pyska i uzębienia. Wyśmienita higiena zębów: polifosforany sodowe wiążą wapń w ślinie mogą uniemożliwiać powstawaniu kamienia nazębnego Wysoka wartość energetyczna: trafne zaopatrzenie w energię przy regularnym wychodzeniu kota na zewnątrz Silny układ niepodatnościowy: specjalny kompleks przeciwutleniaczy z witaminami C i E, tauryną i luteiną może wspierać siły obronne organizmu Zdrowie jelit: prebiotyki mogą wspierać równowagę flory bakteryjnej jelit Zdrowie stawów: glukozamina i chondroityna mogą wspierać metabolizm chrząstki, EPA i DHA należycie wpływają na mobilność stawów optymalna zawartość substancji mineralnych: wspomaga zdrowie dróg moczowych Funkcje obronne skóry: wybrane składniki odżywcze mogą przyczynić się do zdrowia skóry i sierści pewność jakości Royal Canin Wszystkie produkty producenta Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować trafną jakość karm, które spełnią indywidualne zapotrzebowania żywieniowe Twojego kota i będą optymalnie dostosowane do jego stylu życia.

Oznacza to, że podając swojemu kotu karmę Royal Canin Active Life Outdoor, zapewniasz mu pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie. Żywienie mieszane Łączenie karmy mokrej z karmą suchą niesie ze sobą korzyści płynące z pozytywnych parametry obu form pożywienia.

Karma mokra jest dla kotów wyjątkowo smaczna, dostarcza ważne elementy odżywcze, a dzięki wysokiej wilgotności ma prozdrowotny wpływ na nerki i drogi moczowe. Jedna saszetka zawierająca 100 g karmy mokrej pokrywa aż połowę dziennego zapotrzebowania zwierzęcia na płyny!

Karma sucha odpowiada naturalnym zachowaniom kotów, polegającym na przyjmowaniu bez przerwy niepokaźnych porcji pożywienia poprzez cały dzień. Oprócz pielęgnacji zębów i dziąseł kolejną zaletą karmy suchej jest wysokie stężenie komponentów odżywczych, np.

białka albo błonnika pokarmowego. Liczne badania potwierdzają, że łączenie pokarmów w mokrej i suchej postaci jest zgodne z naturalnymi zachowaniami żywieniowymi kotów, wykazując równocześnie atrybuty prozdrowotne!

Karmę mokrą do wykorzystywania w połączeniu z karmą suchą Royal Canin Active Life Outdoor odszukasz tutaj: Royal Canin Instinctive