Royal canin veterinary diet feline hypoallergenic 4,5kg (3182550715812) promocja 2021

Cena169.96
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:Royal Canin
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj suche
Wiek kota dorosłe
Wielkość opakowania 4.5 kg

Opis

przewód pokarmowy i skóra są dwoma organami zwierząt domowych, które są najszczególniej narażone na najróżniejsze wpływy środowiska. W wyniku reakcji na niektóre elementy pokarmu (np. Białka roślinnego lub zwierzęcego pochodzenia) podczas życia u Twojego kota mogą rozwinąć się alergie i nietolerancje pokarmowe.

Symptomy tego stanu to świąd albo biegunka. W sytuacji alergii i nietolerancji wystarczą czasem nawet małe ilości informacji komponentów, żeby wystąpiła reakcja alergiczna. Royal Canin Veterinary Diet - Hypoallergenic to karma dla kotów, które cierpią na alergie i nietolerancje pokarmowe i muszą w związku z tym przejść na dietę eliminacyjną.

Zalecenia dotyczące użytkowania karm weterynaryjnych: Podawanie karmy weterynaryjnej powinno odbywać się wyłącznie po uprzedniej konsultacji z lekarzem weterynarii. Podczas podawania karmy weterynaryjnej konieczne są regularne (co 6 miesięcy) wizyty kontrolne u weterynarza.

Jeśli stan zdrowia Twojego zwierzęcia nagle się pogorszy, należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza weterynarii. Dokonanie zakupu karmy weterynaryjnej jest jednoznaczne z przeczytaniem i zrozumieniem powyższych zaleceń.

wyodrębnionia: dieta eliminacyjna alergie pokarmowe z symptomami skórnymi i/albo gastrycznymi nietolerancja pokarmowa przewlekłe biegunki zaparcia nie reagujące na włókno pokarmowe zapalenie jelit (nieswoiste zapalenie jelit) przerost flory bakteryjnej jelit Przeciwwskazania: karma nie jest adekwatna dla ciężarnych i karmiących kotek i kotów w fazie wzrostu Specyfika towaru: Hydrolizowane białko: hydrolizat białka zawiera niewiele masy cząsteczkowej.

dzięki czemu jest bardzo poprawnie strawny i słabo uczulający Bariera skórna: zastrzeżony kompleks witamin grupy B i aminokwasów - wzmacnia barierę ochronną skóry EPA/DHA: kwas eikozapentaenowy (EPA) i dokozaheksaenowy (DHA) są długołańcuchowymi kwasami tłuszczowymi typu omega-3, co może wpływa prawidłowo na zdrowie skóry i jelit wyjątkowo dobrze strawna: wyselekcjonowane komponenty odżywcze wspomagają dobre trawienie.

Czas terapii: w przypadku podejrzenia alergii albo nietolerancji pokarmowej należy zmienić sposób żywienia kota bez zachowania fazy przejściowej. Leczenie dietetyczne powinno być przestrzegane przez całe życie.