feline skin & coat - 2 x 3,5 kg | dostawa gratis! marki Royal canin veterinary diet promocja 2019

Cena219.8
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie bitiba.pl

Parametry

Producent:Royal Canin Veterinary Diet
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj suche
Wielkość opakowania 3.5 kg

Opis

Royal Canin Veterinary Diet Feline Skin Coat jest pełnowartościową karmą pełnoporcjową, którą można podawać zarówno dorosłym, jak i młodym kotom po zabiegu kastracji i ze skłonnością do problemów skórnych.

Skład karmy suchej Royal Canin Feline Skin Coat został opracowany mając na uwadze kondycję sierści i skóry. W składzie karmy znajdują się także takie substancje, jak DHA i EPA o prozdrowotnym wpływie na skórę, które wspierają błyszczącą sierść.

Karma jest optymalna dla kotów, które cierpią z powodu kociego atopowego zapalenia skóry i innych form dermatozy, takich jak alergiczne reakcje skórne, czy też problemy skórne spowodowane infekcjami albo zakażeniem pasożytniczym.

Co więcej, karma sucha Royal Canin Skin Coat charakteryzuje się wysoką zawartością białka, dzięki temu pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej. Receptura oparta na indeksie S/O odpowiada za stworzenie środowiska moczu, które nie sprzyja powstawaniu kamieni moczowych.

wyznaczonia Młode koty bezpośrednio po zabiegu kastracji i dorosłe, wykastrowane koty z wrażliwą skórą, do 7 roku życia Kocie atopowe zapalenie skóry Wsparcie skóry i sierści w sytuacji innych zapaleń skórnych**, np.: infekcje skórne albo pasożyty zewnętrzne alergiczne pchle zapalenie skóry ** W razie potrzeby w połączeniu z leczeniem weterynaryjnym (np.

z antybiotykami albo leczniczymi środkami przeciwpasożytniczymi) cechy karmy Royal Canin Veterinary Diet Feline Skin Coat: Karma sucha dla dorosłych i młodych kotów po zabiegu kastracji Na problemy skórne: dla wykastrowanych kotów zmagających się z kocim atopowym zapaleniem skóry lub innymi rodzajami dermatoz, np.

w sytuacji alergicznego zapalenia skóry po ugryzieniu przez pchły, infekcji skórnych albo zakażeniu pasożytniczym skóry Wysoka zawartość białka: przyczynia się do utrzymania korzystnej masy mięśniowej Wsparcie skóry i sierści: karma wspomaga funkcje ochronne skóry, posiada komponenty taki jak EPA i DHA o prozdrowotnym wpływie na skórę, które przyczyniają się do zachowania lśniącej sierści Indeks S/O: wspomaga stworzenie środowiska moczu, które nie będzie sprzyjać powstawaniu kryształów struwitowych i szczawianowo-wapniowych Kompletna i zbilansowana: karma pełnoporcjowa przeznaczona do codziennego wykorzystywania