ROYAL STERILISED 10kg (3182550737623) promocja 2021

Cena200.01
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:Royal Canin
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Wiek kota dorosłe
Smak jagnięcina
Wielkość opakowania 10 kg

Opis

Royal - Canin Sterilised 37 Po sterylizacji kot może wymagać zmiany karmy na taką, która będzie dobrana do zmienionych potrzeb energetycznych. Karma ROYAL CANIN® Sterilised 37 charakteryzuje się umiarkowanym poziomem tłuszczu, dzięki temu sprzyja utrzymaniu doskonałej masy ciała.

odpowiedni bilans części mineralnych w karmie ROYAL CANIN® Sterilised 37 wspomaga ochronę układu moczowego, a podwyższony poziom białka sprzyja utrzymaniu masy mięśniowej. Posiadając na uwadze preferencje żywieniowe kotów, karma ROYAL CANIN® Sterilised 37 jest przystępna także w formie kawałków w smakowitym sosie, a także galaretce.

w przypadku żywienia karmą mokrą i suchą należy zapoznać się z tabelką dawkowania, by dobrać odpowiednią porcję poszczególnych karm. Sterilised Regular mocne strony Skład Opinie Promocje Pytania i porady Sterilised Regular Koty dorosłe po sterylizacji Od 1.

do 7. Roku życia, sterylizowane. Dowiedz się więcej specyficzne zalety i nieszablonowe korzyści Ochrona układu moczowego Wspieranie dobrego funkcjonowania układu moczowego. Silne mięsnie Wysoki poziom białka (37%) sprzyja utrzymaniu i rozwojowi masy mięśniowej.

Sterilised 37 Po sterylizacji kot może wymagać zmiany karmy na taką, która będzie przypasowana do zmodyfikowanych potrzeb energetycznych. Karma ROYAL CANIN® Sterilised 37 znamionuje się umiarkowanym poziomem tłuszczu, dzięki temu sprzyja utrzymaniu genialnej masy ciała.

trafny bilans elementów mineralnych w karmie ROYAL CANIN® Sterilised 37 wspomaga ochronę układu moczowego, a podwyższony poziom białka sprzyja utrzymaniu masy mięśniowej. Posiadając na uwadze preferencje żywieniowe kotów, karma ROYAL CANIN® Sterilised 37 jest przystępna także w formie kawałków w smakowitym sosie, a także galaretce.

w przypadku żywienia karmą mokrą i suchą należy zapoznać się z tabelą dawkowania, by dobrać odpowiednią porcję poszczególnych karm. Doskonale zbalansowana zawartość Skład suszone białko drobiowe, kukurydza, izolat białka roślinnego*, włókno roślinne, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka zwierzęcego, ryż, pszenica, pulpa buraczana, gluten kukurydziany, drożdże i ich części, sole mineralne, olej rybny, fruktooligosacharydy, olej sojowy.

*L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na nad wyraz wysoką przyswajalność. Dodatki (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 19000 UI, Witamina D3: 1000 UI, E1 (Żelazo): 31 mg, E2 (Jod): 3,1 mg, E4 (Miedź): 10 mg, E5 (Mangan): 41 mg, E6 (Cynk): 122 mg, E8 (Selen): 0,05 mg, L-karnityna: 100 mg - Dodatki techniczne: Klinoptylolit pochodzenia osadowego: 10 g - Dodatki zootechniczne: Chlorek amonu: 5 g - Konserwanty - Przeciwutleniacze.

stosowna porcja dla Twojego pupila Upewnij się, że opakowanie zostało zamknięte po użyciu - zabezpieczy to karmę przed psuciem i pozwoli uniknąć dostawania się zanieczyszczeń. Dbaj o to, by Twój pupil miał zawsze dostep do świeżej wody.

Jak zmienić karmę na Royal Canin? Zmiana z innej karmy na Royal Canin zajmuje najczęściej około 6 -7 dni. Opinie, które warto poznać Beata Kłusek Mój kot jest szczęśliwy, ma dużo energii i chęci do psot zabaw ale nie pogardzi też pieszczotami.

Jak był niedużym kocięciem miał problemy z trawieniem odkąd dostaje royala te kłopoty zniknęły a kocurek wyrósł na atrakcyjnego przedstawiciela swej rasy. Ma gładką sierść, która sie pięknie błyszczy jak gdyby aksamitną.

Aleksandra Faiks Widzę to po kotach znajomych, które mniej więcej są podobne wiekowo. I w podobnym czasie je sterylizowaliśmy... Oni karmią zwykłymi, tanimi karmami.Kotki przypominają niepokaźne świnki. Jedzą o niemało za dużo, trą brzuszkiem o podłogę...

Ja dzięki karmie dla kotów sterylizowanych widzę, że Pola wcale gruba nie jest. Może w okresie zimowym,dzisiaj już się ogranicza. Jest również bardziej najedzona podobną porcja co inne. Nie żebra, nie pożera wszelkiego!

A do tego jest ponadprzeciętnie radosna, aktywna, skacze, biega... Sugerowane Karmy Mokre STERILISED LOAF STERILISED GRAVY STERILISED JELLY O firmie Royal Canin 50 lat zdrowego żywienia psów i kotów firma Royal Canin powstała z pasji do zwierząt.

Założył ją w 1968 roku lekarz weterynarii - Jean Cathary, który szukał rozwiązania żywieniowego dla swojego chorego psa. Dlatego nikogo nie dziwi, że jest to z zasady polecana producent poprzez lekarzy weterynarii i hodowców na całym świecie.

Suplementacja, Nutraceutyki i witaminy - u nas to kanon Każdy krokiet to 50 części odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjoniwania organizmu. Zapewniamy najwyższą strawność W naszych karmach znajdują się białka o strawności ponad 90% tak zwane białka L.I.P.

Dzięki nim, możemy ocze