Sanabelle Dental 10kg promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Sanabelle Dental 10kg oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 139.8 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Sanabelle Dental - 10 kg| Dostawa GRATIS + promocje| -5% Rabat dla nowych klientów
139.80
Zooplus
10 kg Sanabelle + Aumüller Baldini poduszki z walerianą, 2 szt. gratis! - Dental| Dostawa GRATIS + promocje| -5% Rabat dla nowych klientów
139.80
Zooplus

Parametry

Producent:Sanabelle
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj suche
Smak kurczak
Wielkość opakowania 10 kg

Opis

Sanabelle Dental to kompletna i smaczna sucha karma dla dorosłych kotów, które maja problemy z higiena jamy ustnej i kamieniem nazębnym. Specjalny kształt, wielkość i tekstura kawałków karmy pobudza kota do dynamicznego żucia, co wspomaga mechaniczne czyszczenie powierzchni zębów.

Wzmocnienie tego efektu jest spowodowane ponadto użyciem włókien roślinnych (włókien ascetycznych) w karmie Sanabelle Dental. Niektóre witaminy maja pozytywny wpływ na śluzówkę jamy ustnej. Fosfor łączy jony wapnia, które mogą działać negatywnie na powierzchnię zębów i sprzyjają powstawaniu kamienia nazębnego.

Sanabelle Dental posiada świeże mięso kurczaka, dzięki temu zagwarantuje najlepszy smak i dostarcza adekwatną ilość wartościowych białek. Zawarte w oleju rybim i w siemieniu lnianym nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6 razem z chelatem i biotyną wzmacniają skórę i gwarantują jedwabiście gładką i błyszczącą sierść.

Zboża zastosowane do powstania karmy nie zawierają glutenu, co zagwarantuje wysoką przyswajalność. W procesie produkcji karm Sanabelle zrezygnowano z wykorzystania chemicznych barwników, aromatów i środków konserwujących.

Inne wyraźne komponenty, jak ekstrakt z jukki schidigera, sproszkowane mięso z małży, proszek cykorii, kwiat nagietka oraz ważne witaminy i elementy mineralne dopełniają skład karmy. Dzięki temu podajesz swemu kotu kompletne i zbalansowane pożywienie, zawierające wyłącznie wyszukane składniki, które sprzyjają trawieniu.

atuty Sanabelle Dental: Zbalansowana karma sucha dla kotów powyżej 12. Miesiąca Wspomaga higienę jamy ustnej, czyszczenie zębów i szczęki ergonomiczne kawałki karmy: dopasowany kształtem i teksturą do mechanicznego czyszczenia zębów w czasie żucia Z włóknami roślinnymi: będącymi dodatkowym wsparciem w walce z kamieniem nazębnym Fosfor: łączy jony wapnia, które mogą działać negatywnie na powierzchnię zębów i sprzyjają powstawaniu kamienia nazębnego Witaminy: np.

witamina A wpływa pozytywnie na śluzówkę jamy ustnej Z uzupełniającą porcją kurczaka: nad wyraz smaczne, nad wyraz lekkostrawne i dobrze przyswajalne źródło białka zwierzęcego Ze sproszkowanymi muszlami: bogatymi w naturalną chondroitynę i glukozaminę, które działają pozytywnie na budowę stawów i na tworzenie i utrzymywanie chrząstek stawowych Bez dodatku zbóż zawierających gluten: z lekkostrawnym ryżem Formuła Water-Transit-Agent: zapobiega kamieniom moczowym i uszkodzeniom nerek, a także naturalnie wspomaga pobieranie i wydalanie wody Zdrowa skóra i sierść: dzięki wartościowym nienasyconym kwasom tłuszczowym Omega 3 i Omega 6 oraz chelatowi cynku, siemieniu lnianym i biotynie Z ekstraktem jukki schidigera, która jednoczy w jelitach substancje o nieprzyjemnym zapachu i dzięki czemu redukuje ich wyciąganie się na zewnątrz Z ważnymi, naturalnymi antyoksydantami: witamina E i pierwiastek nieduży selen bronią komórki przed krzywdzącym atakiem wolnych rodników i przeciwdziałają procesowi starzenia się Z cykorią: dostarczającą naturalnej insuliny, która zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii chorobotwórczym w jelitach, lecz wspiera pracę dobrych bakterii, zapewniających zbalansowaną florę jelitową Z kwiatem nagietka: zawiera naturalne przeciwutleniacze, jak luteina, które chronią komórki, wspomagają korzystne trawienie i zmniejszają poziom cukru we krwi Z tauryną: będącą stanowczo ważnym aminokwasem, produkowanym w ciele kota w niewystarczającej ilości.

Jego zadaniem jest wzmocnienie układu wytrzymałościowego kota Bez: chemicznych barwników, aromatów i środków konserwujących oraz bez soi Ponadprzeciętna przyswajalność: zezwala na trafne użycie substancji odżywczych Karma kompletna i zbalansowana Sanabelle Dental jest niezwykle bogata w świeży drób i wątróbkę, które najkorzystniejszy smak i dostarczają adekwatną ilość wartościowych białek.

Zawarte w oleju z łososia i siemieniu lnianym nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6 razem z chelatem cynku wzmacniają skórę i zapewniają jedwabiście gładką i lśniącą sierść. Zboża użyte do powstania karmy nie zawierają glutenu, co zapewnia wysoką przyswajalność.

Ryż jest alternatywnym, lekkostrawnym źródłem węglowodanów, przez co karma przeznaczona jest również dla kotów z nadwrażliwością pokarmową. W procesie produkcji karm Sanabelle zrezygnowano z wykorzystania chemicznych barwników, aromatów i środków konserwujących.

Inne pokaźne składniki, jak ekstrakt z jukki, małże zielone, suszone jagody, proszek cykorii, kwiat nagietka, a także ważne witaminy i komponenty mineralne dopełniają skład karmy. Dzięki czemu podajesz swemu kotu kompletne i zbalansowane pożywienie, zawierające tylko wyszukane składniki, które sprzyjają trawieniu.

Sanabelle Dental to jednostajna i holistyczna karma podstawowa, pozytywnie wpływająca na higienę jamy ustnej Twojego czworonoga. Sanabelle Dental w skrócie: Zbalansowana karma sucha dla kotów powyżej 12.

miesiąca Wspomaga higienę jamy ustnej, czyszczenie zębów i szczęki funkcjonalne kawałki karmy: dopasowany kształtem i teksturą do mechanicznego czyszczenia zębów w czasie żucia Z włóknami roślinnymi: będącymi dodatkowym wsparciem w walce z kamieniem nazębnym Fosfor: łączy jony wapnia, które mogą działać negatywnie na powierzchnię zębów i sprzyjają powstawaniu kamienia nazębnego Witaminy: np.

witamina A, która wpływa pozytywnie na śluzówkę jamy ustnej 20% świeżego drobiu: istotnie smaczne i prawidłowo przyswajalne źródło zwierzęcych białek 5% świeżej wątróbki: dostarcza znakomitego w smaku, wartościowego białka Z małżami zielonymi: bogatymi w naturalną chondroitynę i glukozaminę, które działają pozytywnie na budowę stawów i na tworzenie i utrzymywanie chrząstek stawowych.

Bezglutenowa: ryż jako alternatywne źródło węglowodanów, dedykowana jeszcze dla kotów z nadwrażliwością pokarmową Zdrowa skóra i sierść: dzięki wartościowym nienasyconym kwasom tłuszczowym Omega 3 i Omega 6 oraz chelatowi cynku i siemieniu lnianemu Z ekstraktem z jukki: która scala w jelitach substancje o nieprzyjemnym zapachu i dzięki temu redukuje ich wydobywanie się na zewnątrz Z ważnymi, naturalnymi antyoksydantami: witamina E oraz pierwiastek niepokaźny selen bronią komórki przed szkodliwym atakiem wolnych rodników i przeciwdziałają procesowi starzenia się Z cykorią: dostarczającą naturalnej insuliny, która uniemożliwia rozprzestrzenianiu się bakterii chorobotwórczym w jelitach, ale wspiera pracę korzystnych bakterii, gwarantujących zbalansowaną florę jelitową Z kwiatem nagietka: gromadzi naturalne przeciwutleniacze, jak luteina, które bronią komórki, wspomagają dobre trawienie i zniżają poziom cukru we krwi Z tauryną: będącą bardzo ważnym aminokwasem, wytworzonym w ciele kota w niewystarczającej ilości.

Jego zadaniem jest wzmocnienie układu niepodatnościowego kota Bez: chemicznych barwników, aromatów i środków konserwujących oraz bez soi Ponadprzeciętna przyswajalność: pozwala na stosowne zastosowanie substancji odżywczych stworzona w Niemczech --> Uwaga!

Sanabelle 10 kg dostarczana jest w nowym opakowaniu i ma nową recepturę. Więcej danych w zakładce Skład.