Sheba selection 85gx22 z cielęciną - mokra karma dla kotów w sosie - darmowa dostawa od 95 zł! promocja 2021

Cena45.96
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FERA.PL

Parametry

Producent:SHEBA
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Rodzaj mokre
Smak cielęcina

Opis

SHEBA® Selection to nadzwyczajny sposób na podawanie codziennie wysmakowanego i zdrowego pokarmu dla kota. Apetyczne mięsiste kawałki z cielęciną, zanurzone w aromatycznym sosie przypadną do gustu nawet najistotniej wymagającemu kociemu smakoszowi.

Podając mu tę kocią karmę masz pewność, iż serwujesz pupilowi to, co najlepsze. Mamy ponad 30 lat doświadczenia w rozpieszczaniu kotów daniami SHEBA®, które powstają z wysokiej jakości naturalnych części, w oparciu o mistrzowskie receptury.

To powoduje, iż SHEBA® Selection z Cielęciną w Sosie jest kompletnym i zbilansowanym jedzeniem dla kota, rewelacyjnym do podawania każdego dnia.Korzyści z podawania mokrej karmy dla kota SHEBA® Selection z Cielęciną w Sosie:Doświadczenie i receptura Ponad 30 lat doświadczenia w rozpieszczaniu kotów daniami SHEBA® oraz profesjonalna receptura.

Naturalny wyglądDelikatne, mięsiste kawałki jedzenia dla kota, o wyjątkowej teksturze, w aksamitnym sosie, dzięki wysokiej jakości składnikom naturalnego pochodzenia.gwarantuje dodatkową porcję wody W trosce o zdrowie dróg moczowych kociego przyjaciela.Kompletny i zbilansowanyKompletny i zbilansowany pokarm dla kota, żeby utrzymać jego witalność i sprawność.Bez nienaturalnych dodatków Bez konserwantów, nienaturalnych aromatów i barwników.Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (45%, z czego 92% naturalnego pochodzenia*, w tym 4% cielęciny), zboża, substancje mineralne, cukry.*elementy naturalnego pochodzeniaKaloryczność: 72 kcal/85 gDodatki / 1 kg: Dodatki dietetyczne: Miedź (siarczan miedzi(II) pięciowodny): 1,3 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,34 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 16,8 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 3,4 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 16,2 mg.elementy analityczne (%):Białko: 9,0; zawartość tłuszczu: 5,0; materia nieorganiczna: 2,0; włókno minimalistyczne: 0,30; wilgotność: 82,0.Sposób karmienia:Zalecamy podawać pełnoporcjową mokrą karmę dla kota SHEBA® i suchą karmę dla kota.Zalecana dzienna liczba karmy dla kota: Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 1½ tacki i 15 g karmy suchej dziennie, kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 2 tacek i 15 g karmy suchej dziennie, kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 2 tacek i 25 g karmy suchej dziennie.Uwzględnij okres przejściowy i przypasuj ilości karmy, dzieląc ją na posiłki stosownie do potrzeb zwierzęcia.

Zapewnij kotu świeżą wodę do picia. Karmę dla kota należy podawać o temperaturze pokojowej. Niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do 2 dni.