Vitapol karma dla kotów po sterylizacji 10kg - darmowa dostawa od 95 zł! (5904479050229) promocja 2021

Cena137.1
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FERA.PL

Parametry

Producent:VITAPOL
Kategoria:Karmy i przysmaki dla kotów
Wielkość opakowania 10 kg

Opis

Karma producenta VITAPOL dla kotów sterylizowanych, kastrowanych albo otyłych o niewielkim zapotrzebowaniu energetycznym. VITAPOL Sterilised ma specjalnie dorany skład karmy z niską zawartością tłuszczu nie przekraczającą 10%.

Koty przekazane zabiegowi sterylizacji stają się spokojniejsze, więcej czasu spędzają z właścicielem a długość ich życia wzrasta choćby dwukrotnie. Koty po zabiegu kastracji albo sterylizacji stają się mniej aktywne w zamian za to chętniej przebywają w towarzystwie swego właściciela.

Rzadziej wychodzą z domu, a długość ich życia może wzrosnąć choćby dwukrotnie. Ich mniej dynamiczny tryb życia wpływa jednak na ich wagę i przemianę materii. Jest to zbilansowana dieta dostarczająca kotom wszystkich niezbędnych komponentów odżywczych.

W składzie znajduje się 31 % wysokowartościowych białek. Pomaga zachować zdrowe zęby, skórę i połyskująca sierść. Receptura bogata we włókna działa odkłaczająco na organizm w okresie linienia. Karma zapobiega powstawaniu kul włosowych i upraszcza naturalną eliminację połkniętej sierści.

rozmiar i zarys karmy powoduje, żej est ona szczególnie z ochotą zjadana przez koty.