Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 Ti MASTER 8GB GDDR6X 256bit (4719331309336) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 Ti MASTER 8GB GDDR6X 256bit (4719331309336) oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3559.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 Ti MASTER - 8GB - GDDR6X - 256bit
3559.00
RTV EURO AGD
-9%
Gigabyte AORUS GeForce RTX 3070 Ti MASTER - 8GB - GDDR6X - 256bit
3559.00
OleOle!
Gigabyte Karta Graficzna Geforce Rtx 3070 Ti Aorus Master 8Gb Gddr6 256Bit 3Dp/3Hdmi
3636.87
Empik
Karta graficzna GIGABYTE Aorus GeForce RTX 3070 Ti Master 8GB
3911.13
Media Expert
Karta graficzna GIGABYTE Aorus GeForce RTX 3070 Ti Master 8GB
3916.85
Avans.pl

Parametry

Producent:Gigabyte
Kategoria:Karty graficzne
Szyna pamięci 256 bit
Pamięć RAM 8 GB
Typ pamięci DDR6
Chłodzenie aktywne

Opis

Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti AORUS MASTER 8 GB Sięgnij po prawdziwie gamingową konstrukcję. Oparta na architekturze NVIDIA Ampere karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti AORUS MASTER zapewnia nieporównane osiągi w grach oraz wsparcie dla unikalnych technice, takich jak Ray Tracing czy DLSS. Produktywne chłodzenie z komorą parową zapewnia zrównoważony poziom FPS w każdej sytuacji. A podwójny układ BIOS pozwoli Ci przy tym prosto przełączać się pomiędzy trybem cichym a trybem OC.
produktywność dzięki architekturze NVIDIA Ampere Kartę graficzną Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti AORUS MASTER oparto na pionierskiej, bogatej w świeże technologie architekturze NVIDIA Ampere. To druga generacja układów NVIDIA RTX, która gwarantuje olbrzymi wzrost mocy obliczeniowej. Architektura zapewnia nawet dwukrotnie wyższą przepustowość dzięki drugiej generacji rdzeniom RT oraz trzeciej generacji rdzeniom Tensor.
Wyjątkowo wydajne chłodzenie Dzięki 7 rurkom cieplnym, a także masywnej płytce stykowej z komorą parową, GPU i VRAM efektywniej i szybciej oddają ciepło do masywnego radiatora. Tam rozprasza je strumień powietrza generowany poprzez trzy obracające się w przeciwnych kierunkach różnowymiarowe wentylatory. Specjalnie ukształtowane aluminiowe żeberka radiatora ułatwiają przepływ powietrza i powiększają sprawność oddawania ciepła. Całość zamyka backplate wyposażony w otwory wentylacyjne polepszające cyrkulację powietrza.
Gamingowy design Aorus Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti AORUS MASTER już na pierwszy rzut oka podkreśla się swoim designem. Zastosowane podświetlenie RGB Fusion 2.0 pozwoli Ci rozjaśnić obudowę bogactwem wybranych przez Ciebie barw i efektów. Ekran LCD Edge na boku karty wyświetli dane na temat temperatury GPU, wybrane przez Ciebie animacje lub Twój własny tekst. Wszystkim tym możesz z łatwością sterować z poziomu Aorus Engine, która pozwoli także prosto modyfikować parametry takie jak taktowanie procesora.
Technologie graficzne Ray Tracing i DLSS Opracowany przez firmę NVIDIA Ray Tracing pozwala symulować fizyczne zachowanie światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki o kinowej jakości, nawet w sytuacji najszczególniej wymagających pod względem graficznym gier. NVIDIA DLSS to przełomowa technika renderingu oparta na sztucznej inteligencji. Korzysta z dedykowanych procesorów SI rdzeni Tensor, a także potęgi sieci neuronowej z zakresu głębokiego uczenia,zwiększyć częstotliwość generowania klatek przy zachowaniu spektakularnych, ostrych obrazów w grach. Deep Learning Super Sampling gwarantuje także dodatkową sprawność zezwalając zmaksymalizować ustawienia Ray Tracingu i rozszerzyć rozdzielczości wyjściowe. Frames Win Games: zwycięstwo mierzone w milisekundach Rozwiązanie NVIDIA Reflex zapewnia absolutną przewagę w trakcie rozgrywki, opierając się na układach GPU GeForce RTX z kolekcji 30 i monitorach NVIDIA G-SYNC. Dynamicznie redukuje opóźnienia systemowe łącząc optymalizacje układów GPU i gier i zapewniając przewagę czasu reakcji. Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i zwiększ precyzję celowania dzięki bezprecedensowemu zestawowi technik pomiaru i optymalizacji opóźnień systemowych w grach turniejowych. Zyskaj niezbędną przewagę prowadząc rozgrywkę przy 144 FPS albo więcej, korzystając z najszybszych kart graficznych opartych na układach NVIDIA GeForce.
większe możliwości dla streamerów z NVIDIA Broadcast Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształca Twoją gamingową przestrzeń w domowe studio. Wznieś swoje transmisje, rozmowy głosowe i nagrania video na wyższy poziom dzięki dźwiękowi i obrazowi ulepszonym przez SI. Zakosztuj niezwłocznej kontroli twórczej dostępnej na wyciągniecie ręki. Spersonalizuj obraz z kamery internetowej korzystając z opartych na SI efektów i dodając zindywidualizowane tła. Dynamicznie śledź swoje ruchy w czasie rzeczywistym dzięki opcji samoczynnego dostosowania obrazu. Eliminuj niepożądany hałas tła za dotknięciem przycisku dzięki funkcji usuwania szumu wykorzystującej SI.
Twórz z szybkością wyobraźni z NVIDIA Studio Wspierając ambitnych artystów jak i profesjonalistów, platforma NVIDIA Studio turbodoładowuje cykl twórczy. Wiodące w branży układy GPU NVIDIA, w połączeniu z nieszablonową technologią dotyczącą sterowników, inspirująco podnoszą sprawność i potencjał aplikacji kreatywnych. Sterowniki NVIDIA Studio stoją za każdym układem GPU NVIDIA i każdym twórcą. Zespoły testerów i inżynierów wspólnie z twórcami aplikacji kreatywnych nieprzerwanie optymalizują działanie sprzętu NVIDIA z Twoimi ulubionymi aplikacjami kreatywnymi. Edytuj, obrabiaj, projektuj, animuj, wizualizuj i transmituj z prędkością wyobraźni.
Zabezpieczenie LHR - Lite Hash Rate Ta karta graficzna ma układ GPU z zaimplementowanym ograniczeniem kopania kryptowalut takich jak Ethereum, znane jako LHR (Lite Hash Rate). To algorytm, który na bieżąco namierza obciążenie związane z kopaniem kryptowaluty i blokuje je niezależnie od zainstalowanego sterownika. A co ważne, spadek sprawności podczas wydobywania kryptowalut nie ma wpływu na efektywność karty w grach czy fachowych programach. Specyfikacja Obsługa Ray tracingu
Tak
Układ graficzny
GeForce RTX 3070 Ti
rodzaj złącza
PCIe 4.0 x16
Pamięć
8 GB
typ pamięci
GDDR6X
Szyna pamięci
256 bit
sprawne taktowanie pamięci
19000 MHz
Taktowanie rdzenia
1875 MHz
Rdzenie CUDA
6144
rodzaj chłodzenia
Aktywne
Podświetlenie
Tak
warianty wyjść
HDMI - 3 szt.
DisplayPort - 3 szt.
Obsługiwane biblioteki
DirectX 12
OpenGL 4.6
Złącze zasilania
2x 8pin + 1x 6-pin
polecana moc zasilacza
850 W
Długość
324 mm
Szerokość
142 mm
Wysokość
70 mm
załączone akcesoria
Instrukcja obsługi
Gwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod producenta
GV-N307TAORUS M-8GD
Kod x-kom
659844