karta graficzna geforce gtx 1660 ti oc 6g 192bit gddr6 3dp/hdmi marki Gigabyte promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem karta graficzna geforce gtx 1660 ti oc 6g 192bit gddr6 3dp/hdmi marki Gigabyte oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2049.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Gigabyte GeForce GTX 1660 Ti OC 6GB GDDR6 192bit
2049.00
OleOle!
Gigabyte GeForce GTX 1660 Ti OC 6GB GDDR6 192bit
2253.90
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:GIGABYTE
Kategoria:Karty graficzne
Szyna pamięci 192 bit
Typ pamięci DDR6
Wyjścia HDMI
Chłodzenie aktywne

Opis

Gigabyte GeForce GTX 1660 Ti OC

Karta GeForce® GTX 1660 Ti oparta jest na nagradzanej architekturze NVIDIA Turing™ dzięki czemu zagwarantuje przełomową wydajność graficzną. Oferując moc obliczeniową porównywalną z osiągami modelu GeForce GTX 1070, zagwarantuje ona prawdziwe superdoładowanie we wszelkich współczesnych grach.


SHADERY OPARTE NA ARCHITEKTURZE TURING

Wraz z możliwością jednoczesnego przeprowadzania operacji na liczbach zmiennoprzecinkowych i całkowitych, adaptacyjną technologią cieniowania i nową ujednoliconą architekturą pamięci z dwukrotnie pokaźniejszą pamięcią podręczną w kontraście do poprzedniej architektury, shadery oparte na architekturze Turing gwarantują niesamowity wzrost wydajności we współczesnych grach. Zyskaj jeszcze większy wzrost sprawności we współczesnych grach, dzięki wykorzystaniu innowacyjnych możliwości graficznych architektury Turing.


NIESAMOWITA sprawnOŚĆ

Bądź gotowy na każdą grę dzięki karcie GeForce GTX 1660 Ti, która proponuje w najnowszych grach efektywność porównywalną z osiągami modelu GeForce GTX 1070.

STRUMIENIUJ JAK PROFESJONALISTA

Ciesz się niewiarygodną efektywnością i jakością obrazu podczas strumieniowania na żywo w serwisach Twitch i YouTube. Specjalny koder sprzętowy karty GTX 1660 Ti gwarantuje o 15% wyższą wydajność w stosunku do kart graficznych poprzedniej generacji i jest zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Open Broadcaster (OBS).

GEFORCE EXPERIENCE

Rejestruj i udostępniaj znajomym materiały video i zrzuty ekranowe ze swych gier i transmituj przebieg swoich rozgrywek. Bądź na bieżąco z aktualizacjami swych sterowników GeForce. Optymalizuj swoje ustawienia w grach. Wszystko to możesz robić dzięki oprogramowaniu GeForce Experience™. To niezbędna aplikacja towarzysząca Twojej karcie graficznej GeForce.

NVIDIA ANSEL

To potężne narzędzie umożliwia Ci wykonywanie w nieporównany dotąd sposób mistrzowskich zrzutów ekranowych ze swoich gier. Możesz teraz przechwytywać i dzielić się swymi najwspanialszymi momentami rozgrywki z zastosowaniem obrazów w superrozdzielczości, o 360-stopniowym zakresie pola widzenia, w trybie HDR i stereoskopowym.