MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X OC 8GB GDDR6 128bit (4719072939953) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X OC 8GB GDDR6 128bit (4719072939953) oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1444.06 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Karta graficzna MSI GeForce RTX3050 Ventus 2X OC 8GB
1444.06
Avans.pl
Karta graficzna MSI GeForce RTX3050 Ventus 2X OC 8GB
1463.49
Media Expert
MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X OC - 8GB - GDDR6 - 128bit
1471.00
OleOle!
MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X OC - 8GB - GDDR6 - 128bit
1471.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:MSI
Kategoria:Karty graficzne
Szyna pamięci 128 bit
Pamięć RAM 8 GB
Typ pamięci DDR6

Opis

MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X OC 8GB

MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X OC zbudowano w oparciu o solidną produktywność graficzną architektury NVIDIA Ampere. Proponują asygnowane rdzenie RT drugiej generacji, a także rdzenie Tensor trzeciej generacji, świeże multiprocesory strumieniowe i szybką pamięć G6, pozwalając zmierzyć się z najnowszymi grami.


ABSOLUTNIE nieprzeciętnY RAY TRACING I SI

NVIDIA RTX to najistotniej progresywna platforma oferująca ray tracing i techniki SI, które rewolucjonizują sposób, w jaki gramy i tworzymy. Ponad 150 najlepszych gier i aplikacji korzysta z rozwiązań RTX, aby zapewnić realistyczną grafikę z niezwykłą skutecznością lub najnowocześniejsze funkcje SI, jak NVIDIA DLSS i NVIDIA Broadcast. RTX to nowy standard.


ZYSKAJ WYŻSZĄ efektywnOŚĆ DZIĘKI NVIDIA DLSS

rozszerz skuteczność dzięki technologii NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling). Rdzenie Tensor znajdujące się w układach GPU GeForce RTX, wyspecjalizowane pod kątem SI, gwarantują wzrost skuteczności przy zachowaniu bezkompromisowej jakości obrazu w Twoich grach. Pozwala to podnieść poziom ustawień i rozdzielczość, by uzyskać jeszcze lepsze wrażenia wizualne.


ZWYCIĘSTWO MIERZONE W MILISEKUNDACH

NVIDIA Reflex gwarantuje absolutną przewagę w trakcie rozgrywki. Najniższe opóźnienia. Najlepsza responsywność. Oparte na układach GPU GeForce RTX z kolekcji 30 i wyświetlaczach NVIDIA® G-SYNC® z techniką Reflex. Prędzej namierzaj cel, szybciej reaguj i rozszerz precyzję celowania dzięki rewolucyjnemu zestawowi technik redukcji i pomiaru opóźnień systemowych w grach turniejowych.


STEROWNIKI GAME READY

Sterowniki GeForce Game Ready najkorzystniejsze wrażenia w Twoich ulubionych grach. Zostały precyzyjnie dostrojone we współpracy z twórcami oprogramowania i szeroko przetestowane na tysiącach konfiguracji sprzętowych, gwarantując maksymalną efektywność i bezusterkowość. Sterowniki Game Ready pozwalają również jednym kliknięciem zoptymalizować ustawienia w grze i udostępniają moc najnowszych technice NVIDIA. To jest to, czym określamy Game Ready.


tworzonE Z MYŚLĄ O STRUMIENIOWANIU NA ŻYWO

Porwij swoich widzów dzięki niesamowitej grafice, a także płynnej i niezakłócanej transmisji na żywo. Układy GPU GeForce RTX oferują zaawansowane funkcje przesyłania strumieniowego dzięki enkoderowi NVIDIA (NVENC), zaprojektowanemu z myślą o zapewnieniu imponującej wydajności i jakości obrazu. W dodatku wyjątkowe optymalizacje Twoich ulubionych aplikacji do przesyłania strumieniowego pozwalają za każdym razem zapewnić Twojej widowni to, co najlepsze. Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształca dowolne wnętrze w domowe studio - wznosząc na wyższy poziom Twoje transmisje na żywo, rozmowy głosowe i połączenia wideo dzięki mocnym efektom opartym na SI, jak wirtualne tło, usuwanie szumów i nie tylko.


PODNIEŚ POZIOM KREATYWNEGO TWORZENIA

Wznieś swoje projekty kreatywne na nowy poziom dzięki układom GPU GeForce RTX z serii 30. Przejrzyj, jak akceleracja SI sprawuje się w najkorzystniejszych aplikacjach kreatywnych i usprawnij swoje przepływy pracy dzięki platformie przeznaczonych sterowników i wyjątkowych narzędzi NVIDIA Studio. Czy renderujesz złożone sceny 3D, edytujesz materiał wideo 4K, czy strumieniujesz na żywo, układy GPU GeForce RTX oferują produktywność pozwalającą dać z siebie wszystko.