Goodram karta pamięci microsdhc 128gb cl10 uhs i + adapter promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Goodram karta pamięci microsdhc 128gb cl10 uhs i + adapter oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 70.96 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
GOODRAM microSD 128GB 100MB/s M1AA-1280R12
70.96
Neonet.pl
Goodram Microcard 128 GB karta pamięci micro SD XC UHS-I class 10, adapter SD (M1AA-01280R12)
89.00
HURTEL
KARTA PAMIĘCI MICROSD GOODRAM 128GB
89.99
Diliho

Parametry

Producent:GOODRAM
Kategoria:Karty pamięci
Pojemność 128 GB
Rodzaj microSDHC

Opis

Goodram micro M1AA SDXC 128GB Class 10 + adapter M1AA-1280R12


Do telefonu, aparatu, tabletu i kamery..


Jak rozszerzyć pamięć? Każdy z nas spotkał się przynajmniej raz w życiu, z komunikatem wyświetlanym na ekraniku swojego sprzętu " za mało pamięci ". Najgorzej, kiedy przytrafia się to w najmniej sprzyjającym czasie i miejscu. Dlatego za każdym razem warto być zabezpieczonym. I nabyć dodatkową kartę pamięci. Jeżeli Twój aparat, telefon czy kamera ma slot na kartę SD to nie pozwól by taki komunikat Cię zaskoczył. Zadecyduj tylko, jaka pojemność i jaka prędkość karty pamięci będzie dla Ciebie świetna? Wybierz rozsądnie i postaw na sprawdzonych i uwielbianych producentów, bo chyba nie chcesz zaryzykować utrata wszystkich danych zapisanych na karcie krzak?


Superszybki interfejs UHS-I i kompatybilność i funkcjonalność wykorzystanie szybkiego interfejsu UHS-I w tej karcie znacząco wpływa na powiększenie parametrów – 100 MB/s (odczyt) i 10 MB/s (zapis). A te atrybuty mają bezpośredni wpływ na jakość i bezusterkowość realizowanych operacji takich jak np. Fotografie seryjne, slow motion, tworzenie filmów poklatkowych albo transmisja na żywo w jakości HD. Interfejs UHS-I jest kompatybilny z urządzeniami obsługującymi kanon pracy SD 2.0. W takim wypadku karta będzie pracowała z niewiele znaczącymi parametrami pracy odpowiadającymi 10 klasie prędkości (min. 10 MB/s). Adapter (znajduje się w zestawie) M1AA, pozwoli na znaczące rozszerzenie funkcjonalności karty micro, bo to właśnie dzięki adapterowi kartę micro możemy użyć w aparatach fotograficznych, a także kamerach, może nam także służyć do przenoszenia danych jeśli np. Nasz laptop nie adekwatnego slotu. Karty GOODRAM microCARD M1A0/M1AA UHS-I to oryginalne i markowe części, dzięki którym wszystkie karty pamięci Goodram objęte są wieczystą gwarancją. Ich wysoka jakość to niezawodność pracy choćby w najtrudniejszych warunkach.

OPIS technologicznY
Pamięć wewnętrzna 128 GB
Class - Zapis/Odczyt Class 10
Maks. Szybkość odczytu 100 MB/s
Maks. Szybkość zapisu 10 MB/s
Format fizyczny MicroSDXC
Zawartość zestawu:
Adapter
*