Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus 64GB MicroSD MB-MC64HA/EU + adapter (8806090168376) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus 64GB MicroSD MB-MC64HA/EU + adapter (8806090168376) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 39.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
MB-MC64HA/EU MicroSD EVO Plus (2020) Karta pamięci SAMSUNG
39.99
MediaMarkt.pl
Samsung microSDXC EVO Plus 64 GB UHS-I
39.99
RTV EURO AGD
Samsung microSDXC EVO Plus 64 GB UHS-I
39.99
OleOle!

Parametry

Producent:SAMSUNG
Kategoria:Karty pamięci
Pojemność 64 GB
Rodzaj microSD

Opis

Błyskawiczne prędkości zapisu i odczytu Poczwórna ochrona Linia Akcesoria Po prostu właściwa karta Więcej miejsca i wyższa szybkość. Odciąż swoje urządzenia, a do zapisu danych używaj karty o największej obszerności i szybkości odczytu w swej klasie.

świetna do rejestracji i odtwarzania wideo Full HD, olśniewająca wydajnością i wytrzymałością z kartą EVO Plus nie umknie Ci nic z bogactwa życia. * Wsparcie 4K UHD tylko w kartach o objętości 256GB, 128GB oraz 64GB.

Kompatybilność hosta maszyn może się różnić. Niezwłoczne szybkości zapisu i odczytu Nagrywaj i oglądaj filmy Full HD bez zakłóceń. Superwysoka szybkość odczytu wynosząca do 100 MB/s sprawia, iż dzięki karcie EVO Plus 64 GB przesłanie na laptop wideo ważącego 3 GB zajmie Ci zaledwie 38 sekund.* Rejestruj wyśmienite, wysokiej jakości zdjęcia i filmy i natychmiast je udostępniaj.

* Wymienioną powyżej szybkość odczytu podano na podstawie wyników testów wewnętrznych przeprowadzonych w warunkach kontrolowanych. Rzeczywista szybkość może się różnić w zależności od objętości karty.

Żyj pełnią życia Nigdy już nie martw się, że zabraknie Ci miejsca. Pamięć 64 GB pomieści 3 godziny wideo 4K UHD, 10 godzin wideo Full HD lub 18,800 zdjęć.* Ciesz się więc tym, co oferuje życiei wszystko to zachowaj na pamiątkę.

* Powyższe informacje przedstawiono w oparciu o testy wewnętrzne przeprowadzone z wykorzystaniem Samsung Galaxy S7 jako urządzeniem hostowym, a także przy założeniu, iż przeciętnie rzeczywista pojemność wynosi 93,1% tej, którą podana jest na karcie.

Rzeczywista pamięć może być niższa niżeli ta, którą podano na karcie. Zwiększona kompatybilność Karty EVO Plus – równocześnie SD, jak i microSD – są kompatybilne z szeroką gamą sprzętów, umożliwią Ci więc nawet nagranie pełnego szczegółów wideo Full HD.

dołączony do zestawu adapter SD pasuje do większości sprzętów niemal wszystkich marek, równocześnie zachowując niesamowitą prędkość i efektywność kart EVO Plus. Poczwórna ochrona Twoje doświadczenia są niezastąpione i bezpieczne.

Karty EVO Plus bronione są w poczwórny sposób, wytrzymają więc do 72 h zanurzenia w morskiej wodzie¹, skrajne temperatury², lotniskowe rentgeny³ i pola magnetyczne równe temu, jakie generuje rezonans magnetyczny⁴.

firma Samsung zapewnia dla nich 10-letnią, ograniczoną gwarancję. ¹ Potwierdzona certyfikatem wodoodporność zgodna z IEC 60529 i IPX7.² Temperatura wykorzystywania między -25°C a 85°C, temperatura przechowywania pomiędzy -40 a 85 °C.³ Do 50 Rentgenów.⁴ Do 15 000 Gausów.* Samsung nie ponosi odpowiedzialności za i) uszkodzenia i/albo utratę informacji ani ii) koszty poniesione w związku z odzyskaniem danych zapisanych na karcie pamięci.