Karta pamięci SAMSUNG MB-MC512HA/EU microSDXC EVO Plus 512GB + adapter SD promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Karta pamięci SAMSUNG MB-MC512HA/EU microSDXC EVO Plus 512GB + adapter SD oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 369.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
Karta pamięci SAMSUNG microSDXC Evo Plus 512GB
369.99
Media Expert
MB-MC512HA/EU microSDXC EVO Plus Karta pamięci SAMSUNG
469.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:SAMSUNG
Kategoria:Karty pamięci
Rodzaj microSDXC

Opis

Karta pamięci SAMSUNG EVO Plus (2020) 512GB microSD + Adapter MB-MC512HA/EU Po prostu właściwa karta Więcej miejsca i wyższa prędkość. Odciąż swoje urządzenia, a do zapisu informacji używaj karty o największej pojemności i szybkości odczytu w swej klasie.

nadzwyczajna do rejestracji i odtwarzania wideo 4K UHD, oszałamiająca sprawnością i wytrzymałością z kartą EVO Plus nie umknie Ci nic z bogactwa życia. Bezzwłoczne szybkości zapisu i odczytu Nagrywaj i oglądaj filmy 4K UHD bez zakłóceń.

Super wysoka prędkość odczytu wynosząca do 100 MB/s powoduje, iż dzięki karcie EVO Plus 512 GB przesłanie na notebook wideo ważącego 3 GB zajmie Ci zaledwie 38 sekund. Rejestruj świetne, wysokiej jakości fotografie i filmy i natychmiast je udostępniaj.

Żyj pełnią życia Nigdy już nie martw się, iż zabraknie Ci miejsca. Pamięć 512 GB pomieści 24 godziny wideo 4K UHD, 78 godzin wideo Full HD albo 150,300 fotografii. Ciesz się więc tym, co oferuje życie. I wszystko to zachowaj na pamiątkę.

powiększona kompatybilność Karty EVO Plus – równocześnie SD, jak i microSD – są kompatybilne z szeroką gamą urządzeń, umożliwią Ci więc nawet nagranie pełnego szczegółów video Full HD. Załączony do zestawu adapter SD nadaje się do większości urządzeń niemal wszelkich marek, jednocześnie zachowując niesamowitą prędkość i produktywność kart EVO Plus.

Poczwórna ochrona Twoje doświadczenia są niezastąpione – i bezpieczne. Karty EVO Plus bronione są w czwórnasób, wytrzymają więc do 72 h zanurzenia w morskiej wodzie, skrajne temperatury, lotniskowe rentgeny i pola magnetyczne równe temu, jakie tworzy rezonans magnetyczny.

marka Samsung zapewnia dla nich 10-letnią, ograniczoną gwarancję.