Samsung Karta pamięci micro sd card 64gb evo + - mb-mc64ga/eu darmowy odbiór w 21 miastach! (8806088676555) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Samsung Karta pamięci micro sd card 64gb evo + - mb-mc64ga/eu darmowy odbiór w 21 miastach! (8806088676555) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 36.58 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
SAMSUNG EVO+ microSD 64GB 100MB/s + SD MB-MC64GA/EU
36.58
Neonet.pl
Samsung microSDXC EVO Plus 64GB 100 MB/s
44.99
RTV EURO AGD
Samsung microSDXC EVO Plus 64GB 100 MB/s
44.99
OleOle!

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Karty pamięci
Pojemność 64 GB
Rodzaj microSD
Prędkość zapisu 60 MB/s
Prędkość odczytu 100 MB/s

Opis

cechy I FUNKCJE BEZPIECZNE WSPOMNIENIA PORÓWNANIE KART PAMIĘCI SAMSUNG WARTO WIEDZIEĆ atrybuty I FUNKCJE 32, 64 albo 128 GB obszerności kolekcja EVO Plus Do genialnej jakości fotografii i nagrywania filmów w jakości Full HD Do 95 MB/s w odczycie i 20 MB/s w zapisie Wodoodporność / wytrzymałość na temperaturę UHS-I Klasa prędkości 1 (U1) wersje 64GB, 128GB - (U3), klasa 10 10 lat gwarancji Karta pamięci microSD.

Więcej pamięci dla Twojego urządzenia mobilnego. Dzięki karcie pamięci microSD Samsung EVO Plus maszpewność, iż Twoje dane są w bezpiecznym miejscu.Możesz bez przerw oglądać filmy w jakości Full HD oraz bez opóźnień oglądać fotografie wysokiej rozdzielczości o najmniejszych detalach.

Szybszy transfer danych. Pokaźniejsza objętość i szybkość. Prędki transfer informacji i pokaźniejsza objętość zapewniabezproblemową pracę. Karta spełnia standardy UHS-I Speed Class 1 (U1) wersje 64GB, 128GB - U3 i Class 10, sprawdza się nieprzeciętnie przy robieniu i nagrywaniu i odtwarzaniu filmów w jakości Full HD.

Dzięki karcie pamięci Samsung szybko otworzysz aplikacje i filmy oraz szybciej prześlesz pliki - jej prędkość odczytu wynosi aż do 80 MB/s, a zapisu do 20 MB/s. Nieodłączna towarzyszka. Kompatybilna z wieloma urządzeniami Korzystaj w pełni z najnowszych smartfonów, tabletów i aparatów.

Karta pamięci Samsung perfekcyjnie współpracuje z choćby najszczególniej innowacyjnymi urządzeniami, by najwspanialsze chwile przetrwały jak najdłużej. Zniewalająca objętość. Jeszcze więcej wrażeń wartych zapamiętania.

Zapisz ponad 10 940 zdjęć¹, 980 minut nagrań wideo w trybie Full HD² albo 30 670 piosenek³.* Pobieraj więcej plików multimedialnych i aplikacji na swój smartfon lub tablet. Poczuj, jak poprawnie jest mieć wystarczająco dużo miejsca na więcej.** wideo w jakości Full HD.

Zachowaj najważniejsze chwile. Umieść kartę microSD Samsung EVO Plus w smartfonie, tablecie albo aparacie i nagrywaj spektakularne, pełne detali filmy, nawet w jakości Full HD. Odtworzysz je później na ekranie telewizora albo monitora i przeżyjesz na nowo zupełnie tak, jakby działy się przed chwilą.

* Urządzenie testowe: Samsung NX1. Powyższe wyniki są skutkiem wewnętrznych testów z zastosowaniem adaptera SD Samsung, przy przeciętnym zapełnieniu (ok. 91,5% deklarowanej obszerności). Wyniki mogą różnić się w zależności od warunków testu i stosowanego urządzenia.

1) 28 Mpix (6480x4320) Super Fine, przeciętny rozmiar pliku: 11,5 MB. 2) 1920x1080 / 60 FPS, HQ, średni wymiar pliku: 127,7MB 3) przeciętny wymiar pliku 4,1 MB. ** Ze względu na rozmaite standardy pomiarów, pojemność deklarowana w specyfikacjach artykułu może różnić się od faktycznej, zgłaszanej poprzez Twój system operacyjny.

BEZPIECZNE WSPOMNIENIA Nie straszna jej woda. Wytrzymała na wodę morską przez 72 godziny. Gotowa na niełatwe warunki. Może pracować w szerokim zakresie temperatur – od -25 do aż 85 stopni Celsjusza. Oporna na promieniowanie Karty bronią Twoje cenne dane przed uszkodzeniami wywoływanymi poprzez promieniowanie rentgenowskie kontroli bagażowej.

oporna na pole magnetyczne Karty pamięci Samsung Evo Plus mogą wytrzymać promieniowanie magnetyczne o natężeniu do 15 000 gausów – takie jak w skanerze rezonansu magnetycznego. Czym się kierować wybierając kartę pamięci microSD? Nie każde urządzenie obsługuje obszerniejsze objętości.

Problemem jest system plików użytkowany w modelach microSD. Modele microSDHC korzystają z systemu plików FAT32, dzięki któremu osiągają obszerniejsze pojemności.Nie wszystkie smartfony obsługują standard microSDXC, a jeśli już to robią, to z reguły mają ograniczenie co do obszerności.

Przed zakupem niezbędnie trzeba to sprawdzić, aby potem nie spotkała nas niemiła nieprzewidzianka. Jaka prędkość? Karty pamięci microSD zostały podzielone na kilka klas, które określają z jaką minimalną prędkością są w stanie zapisywać informacje.

Karta Samsung EVO Plus microSD, osiąga co najmniej 10 MB/s. Genialnie sprawdzą się do robienia zdjęć w wysokich rozdzielczościach i nagrywania video. Do smartfonu spokojnie starczy karta pamięci microSD Klasy 10.

Poradzi sobie ona choćby z zapisywaniem filmów 4K, które przecież nie mają aż tak wysokich bitrate'ów w przypadku urządzeń przenośnych. Czy w zestawie znajduje się także uniwersalny adapter? Tak, wraz z kartą Samsung EVO Plus microSD otrzymasz adapter SD.